Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika

Ponuka viac ako 800 leteckých spoločností celého sveta. Rezervácie 24 hodín denne - 7 dní v týždni. Pohodlný nákup leteniek s možnosťou vyhľadávania v rôznych rezervačných systémoch umožňuje nájsť najvýhodnejšiu ponuku.
letenky.adept.sk
Rezervuje si letenky sami, 24 hodín denne a 7 dní v týždni pomocou špičkového on-line rezervačného systému. Vyhľadá Vám najlacnejšiu dostupnú letenku za zvýhodnený poplatok.
www.letenky-sk.eu
Rozdelenie sveta na časové pásma, mapa, vyhľadávanie aktuálneho času v danom mieste, svetový čas.
www.cas.letenky-sk.eu
Všetko o najväčšom meste v Spojených štátoch. Informácie, mapy, zaujímavosti, dovolenka, turizmus a ubytovanie v New Yorku. Letenky do New Yorku.
www.new-york.letenky-sk.eu
Vysoké Tatry, ubytovanie a turistika v najkrajšej časti Slovenska. Penzióny, privát, hotely, chaty, chalupy, služby a iné.
www.privat-tatry.com
Prenájom chaty v lokalite chatovej oblasti Sielnica-Brestová na úpätí Kremnických vrchov. Možnosť lyžovania, cyklistiky, kúpania v termálnych kúpaliskách Sliač a Kováčová. Raj pre hubárov i milovníkov prírody.
www.chata-sielnica.meu.zoznam.sk
Informácie o ubytovaní, atrakciách, službách kúpaliskách, lyžiarskych strediskách, jaskyniach, kultúrnych pamiatkach, múzeách, galériách a podujatiach na Liptove a v Tatrách.
www.najvtatrach.sk
Informační portál pro Přeštice a okolí. Základní informace o úřadech a institucích z regionu, přehled organizací, informace o kulturních akcích, firemní rozcestník, důležité kontakty a další informace.
info-prestice.cz
Hľadáte ubytovanie? Bohatá ponuka ubytovacích zariadení na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Priame kontakty na ubytovanie, žiadne provízie. Spanie-sk.pl prezentácie zariadení ponúkajúcich ubytovanie na Slovensku a v Poľsku.
www.spanie-sk.pl
Hľadáte ubytovanie? Bohatá ponuka ubytovacích zariadení na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Priame kontakty na ubytovanie, žiadne provízie. Noclegi-sk.pl prezentácie zariadení ponúkajúcich ubytovanie na Slovensku a v Poľsku.
www.noclegi-sk.pl
Hľadáte ubytovanie? Bohatá ponuka ubytovacích zariadení na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Priame kontakty na ubytovanie, žiadne provízie. Zakwaterowanie-sk.pl prezentácie zariadení ponúkajúcich ubytovanie na Slovensku a v Poľsku.
www.zakwaterowanie-sk.pl
Hľadáte ubytovanie? Bohatá ponuka ubytovacích zariadení v Slovenskej a Českej republike. Priame kontakty na ubytovanie, žiadne provízie. Ubytovanie-sr.sk prezentácie zariadení ponúkajúcich ubytovanie na Slovensku, v Čechách a na Morave.
www.ubytovanie-sr.sk
Hledáte ubytování? Bohatá nabídka ubytovacích zařízení v České a Slovenské republice. Přímé kontakty na ubytování, žádné provize. Ubytovani-cechy.cz prezentace zařízení nabízejících ubytování v Čechách, Moravě a na Slovensku.
www.ubytovani-cechy.cz
Penzión sa nachádza v obci Hokovce v bezprostrednej blízkosti kúpeľného mesta Dudince. Objekt sa nachádza v tichom prostredí mimo verejných komunikácií s možnosťou parkovania vo dvore.
www.arbos.sk
Server zobrazuje presný čas v jednotlivých mestách vo svete, vyhľadávanie a abecedný zoznam 600 miest s aktuálnym časom.
www.cas.engros.sk