Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika

Praktické informácie a spravodajstvo z leteckej dopravy. Rezervácia leteniek online a široká ponuka akciových leteniek. Rady a práva cestujúcich v leteckej doprave.
www.blog.letenky-sk.eu
Autobusová doprava po Praze a okolí. Zajišťujeme dopravu pro cestovní kanceláře, přepravní služby pro firmy, školní autobusové zájezdy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů i přepravu menších skupin osob.
www.autobusova-doprava-praha.cz
Chata Pohoda - Slovenský raj - Ubytovanie na chate priamo v Slovenskom raji, konkrétne v stredisku Čingov a Hrabušice
www.chatapohoda.sk
Hľadáte ubytovanie v Chorvátsku či Taliansku a stále nemôžete nájsť to správne ubytovanie? Práve pre Vás je tu katalóg ubytovanieprimori.sk. Jednoduchý a prehľadný dizajn stránok Vám uľahčí hľadanie Vašej vytúženej dovolenky.
www.ubytovanieprimori.sk
Celoroční ubytování pensionu ve Špindlerově Mlýně
www.pensionluky.cz
CestaSNP.sk je portál venovaný Ceste hrdinov SNP.
cestasnp.sk
Sneh.pozri.sk. Aktuálne snehové správy, lyžiarské podmienky, lyžovanie. Denne aktualizované informácie o snehových podmienkach.
sneh.pozri.sk
Aktuálne počasie pre letoviská, dlhodobá predpoveď počasia na dovolenku. Pravidelne aktualizovaná predpoveď počasia pre letoviská.
pocasie.pozri.sk/letoviska.php
Rezervačný systém ubytovania na Slovensku - chaty, penzióny, hotely, kúpele, priváty. Hodnotenie objektov, rýchle vyhľadávanie. Ubytovanie a dovolenka.
ubytovanie.pozri.sk
Organizujeme letní pobytové zájezdy k moři se specializací na Chorvatsko a Španělsko. Zajišťujeme pravidelnou sezónní autobusovou dopravu do Chorvatska a Španělska luxusními zájezdovými autobusy Mercedes Benz.
www.friendtour.cz
Penzion Bambino nabízí ubytování v klidné části Třeboně. Plně zařízené a vybavené pokoje - vlastní sociální zařízení, kuchyň, televize a WI-FI.
www.penzion-bambino.cz
Velkoryse pojaté, bezbariérové přízemí domu na malebném, nově renovovaném náměstí v Kašperských Horách – nadějném středisku pro letní i zimní turistiku na Šumavě.
apartmany-sumava.eu
Vyhlídkové lety balónem v lokalitách Jižní, Západní, Střední a Východní Čechy a Morava. Lety jsou prováděny s kvalifikovanými a zkušenými piloty - po přibližně hodinovém letu je zájemce přivezen na místo odletu.
www.letime-balonem.cz
Horkovzdušné balony Praha - let balonem dárek. Vyhlídkové lety na Berounsku a ve středních čechách. Nabízíme balonem létání, horkovzdušný balon, reklamu na balonech.
www.balony-praha.cz
taxi pieštany, taxi, taxi služba, pieštanská taxi, taxikár
www.taxi.hostujem.sk