Cestovanie, Turistika - Katalóg stránok

Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika

Autobusová doprava po Praze a okolí. Zajišťujeme dopravu pro cestovní kanceláře, přepravní služby pro firmy, školní autobusové zájezdy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů i přepravu menších skupin osob.
www.autobusova-doprava-praha.cz
Chata Pohoda - Slovenský raj - Ubytovanie na chate priamo v Slovenskom raji, konkrétne v stredisku Čingov a Hrabušice
www.chatapohoda.sk
Hľadáte ubytovanie v Chorvátsku či Taliansku a stále nemôžete nájsť to správne ubytovanie? Práve pre Vás je tu katalóg ubytovanieprimori.sk. Jednoduchý a prehľadný dizajn stránok Vám uľahčí hľadanie Vašej vytúženej dovolenky.
www.ubytovanieprimori.sk
Celoroční ubytování pensionu ve Špindlerově Mlýně
www.pensionluky.cz
Sneh.pozri.sk. Aktuálne snehové správy, lyžiarské podmienky, lyžovanie. Denne aktualizované informácie o snehových podmienkach.
sneh.pozri.sk
Aktuálne počasie pre letoviská, dlhodobá predpoveď počasia na dovolenku. Pravidelne aktualizovaná predpoveď počasia pre letoviská.
pocasie.pozri.sk/letoviska.php
Rezervačný systém ubytovania na Slovensku - chaty, penzióny, hotely, kúpele, priváty. Hodnotenie objektov, rýchle vyhľadávanie. Ubytovanie a dovolenka.
ubytovanie.pozri.sk
Organizujeme letní pobytové zájezdy k moři se specializací na Chorvatsko a Španělsko. Zajišťujeme pravidelnou sezónní autobusovou dopravu do Chorvatska a Španělska luxusními zájezdovými autobusy Mercedes Benz.
www.friendtour.cz
Penzion Bambino nabízí ubytování v klidné části Třeboně. Plně zařízené a vybavené pokoje - vlastní sociální zařízení, kuchyň, televize a WI-FI.
www.penzion-bambino.cz
Velkoryse pojaté, bezbariérové přízemí domu na malebném, nově renovovaném náměstí v Kašperských Horách – nadějném středisku pro letní i zimní turistiku na Šumavě.
apartmany-sumava.eu
Vyhlídkové lety balónem v lokalitách Jižní, Západní, Střední a Východní Čechy a Morava. Lety jsou prováděny s kvalifikovanými a zkušenými piloty - po přibližně hodinovém letu je zájemce přivezen na místo odletu.
www.letime-balonem.cz
Horkovzdušné balony Praha - let balonem dárek. Vyhlídkové lety na Berounsku a ve středních čechách. Nabízíme balonem létání, horkovzdušný balon, reklamu na balonech.
www.balony-praha.cz
taxi pieštany, taxi, taxi služba, pieštanská taxi, taxikár
www.taxi.hostujem.sk
Katalog ubytování v Čechách. Dovolená v ČR a levné ubytování v Čechách. Penziony, chaty a chalupy k pronajmutí, kempy v ČR, lázně. Letní a zimní dovolená v Čechách v atraktivních lokalitách.
www.ubytovani-aktualne.cz
Neoficiálne stránky mesta Humenné a celého Zemplína určená pre ich obyvateľov, návštevníkov a podnikateľov.
www.humennecity.com