Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika

Lyžiarske strediská na Slovensku. Informácie z lyžiarskych stredísk, snehové správy, počasie, akcie a podujatia, podmienky na lyžovanie, prehľad zjazdoviek a bežkárskych tratí.
www.lyziarskestrediska.eu
Portál rent-cars.sk je katalog všetkých autopožičovní na Slovensku
www.rent-cars.sk
Penzión Minor České Budějovice ponúka kvalitné a lacné ubytovanie s raňajkami. Okrem ubytovania v meste České Budějovice Vám penzión Minor ponúkne reštauráciu a uzatvárateľné parkovisko.
www.penzionminor.cz
Maslenica - ubytovanie v Chorvátsku v súkromných apartmánoch priamo pri mori. Nechýba kuchynka, terasa s posedením a grilom.
www.maslenica.sk
Túžite po exotickej dovolenke? Neváhajte a navštívte stránku CA Luxury Life, kde nájdete množstvo ponúk od renomovaných slovenských, českých aj rakúskych cestovných kancelárií.
www.caluxurylife.eu
Dovolenka v Kalábrii a v južnom Taliansku v súkromných apartmánoch priamo pri mori a na piesočnej pláži.
www.kalabria.biz
Krátkodobý a dlhodobý prenájom vozidiel
www.pozicanieauta.sk
Hledáte ubytování v Mikulově? Vinný sklep u Konšelů nabízí ubytování pro rodiny i možnost firemních akcí. Vyberte si některou z oblíbených mikulovských lokalit a ubytujte se za výhodné ceny.
www.ukonselu.cz
Vinný Domek se nachází v poklidné vilové čtvrti poblíž centra města Mikulov, přímo pod Svatým kopečkem, jež nabízí překrásný výhled po okolí. Ubytujte se v této krásné lokalitě poznejte krásy Mikulova.
www.vinnydomek.cz
Full service DMC Incoming Tour Operator in Prague Czech Republic Central Europe | EUROPA STARTOUR.
www.europastartour.com
Chata Ostré je situovaná na Kysuciach v krásnej obci Ochodnica. Leží na samote pri lese, vedľa potoka. Ponúka aj priestory na rodinné oslavy.
www.chata-ostre.6f.sk
Naša ubytovňa vám ponúka lacné ubytovanie.
www.ubytovaniebanskabystrica.sk
EUROPA STAREVENT is a full service Prague DMC & PCO. Professional conference, convention & congress company. We offer: meetings, incentives, conferences, teambuilding and event organisation in Prague.
www.conferenceinprague.com
Útulný hotel s rodinnou atmosférou ponúka viac než len príjemné ubytovanie. Nachádza sa v pokojnom prostredí v Průhoniciach pri Prahe pri diaľnici D1 Praha - Brno - Viedeň, len pár minút autom od centra Prahy.
park-hotel-praha-pruhonice.cz/sk/
Máme radi cestovanie a prinášame množstvo zaujímavostí zo sveta
www.casove-pasma.engros.sk