Česká inkasní a factoringová společnost s.r.o. - Martin Hrneček

Česká inkasná a factoringová spoločnosť vykonáva pre právnické i fyzické osoby vymáhanie dlhov, odkúpenia a správu pohľadávok. Postupujeme v súlade s právnymi predpismi s vysokou úspešnosťou.

www.cifs.cz

ČIFS si díky dlouholetému působení na trhu s pohledávkami vybudovala stabilní a silnou pozici, která jí umožňuje nabídnout při odkupu nebo postoupení pohledávek maximálně příznivé podmínky. Prodej pohledávky ve správnou chvíli znamená rychlé, efektivní a výhodné řešení situace. Podle bonity dlužníků a dokladů prokazujících oprávněnost pohledávky navrhneme odpovídající postup - odkup pohledávek za hotové, odkup s odloženou platností, zprostředkování prodeje předmětných pohledávek a umístění na specializované internetové burzy pohledávek. Ke každému případu přistupujeme vždy individuálně a naším cílem je spokojený klient. Při vymáhání pohledávek postupujeme v souladu s příslušnými právními předpisy, před odkupem pohledávky provádíme celkovou analýzu případu a souvisejících dokumentů. Není-li odkup z nějakého důvodu možný, pokusíme se navrhnout alternativní řešení.

Kategórie:

Financie, Právo
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz