čifs s.r.o. - Martin Hrneček

Česká inkasná a factoringová spoločnosť vykonáva pre právnické i fyzické osoby vymáhanie dlhov, odkúpenia a správu pohľadávok. Postupujeme v súlade s právnymi predpismi s vysokou úspešnosťou.

www.dkp.cz

Počas dlhoročného pôsobenia na trhu s pohľadávkami si ČIFS vybudovala stabilnú a silnú pozíciu a preto môže pri odkúpení alebo postúpení pohľadávok ponúkať maximálne priaznivé podmienky. Česká inkasná a factoringová na čele s konateľom Martinom hrnčekom pôsobí úspešne v oblasti vymáhania pohľadávok už od roku 2002, pričom hlavným princípom našej firmy je získať pohľadávky predovšetkým mimosúdnou cestou. Keď ČIFS ako inkasné agentúra prevezme riešenie Vašich pohľadávok včas, máte čas na vlastnú prácu a minimalizujete neuhradené čiastky. Zaistíme písomný, telefonický aj osobný kontakt s dlžníkom. Vymáhanie pohľadávok prebieha v súlade s príslušnými právnymi predpismi, pred odkúpením pohľadávky vždy vykonávame celkovú analýzu prípadu a súvisiacich dokumentov. Podľa bonity dlžníkov a dokladov preukazujúcich oprávnenosť pohľadávky navrhneme zodpovedajúci postup - odkup pohľadávok za hotové, odkup s odloženou platnosťou, sprostredkovanie predaja predmetných pohľadávok a umiestnenie na špecializovanej internetovej burzy pohledávek. Ak nemožno odkup z nejakého dôvodu vykonať, pokúsime sa navrhnúť alternatívne riešenie.

Kategórie:

Financie, Právo
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz