Vaše domy, s.r.o. - Správa nehnuteľností

Spravujeme bytové domy a komerčné nehnuteľnosti a zabezpečujeme kompletné služby súvisiace s ich vlastníctvom a prevádzkou. Zabezpečujeme dodávky služieb, technickú údržbu a administratívne služby pre vlastníkov ai.

vasedomy.cz

Zadejte text nebo adresu webu nebo přeložte dokument.
Zrušit
slovensky
anglicky
německy
Kontrola platieb a upomínaní a prehľad dlžníkov; zabezpečenie odpočtov bytových meradiel a rozúčtovanie, kontrola a rozdelenie nákladov, rozpočítanie nákladov na jednotky, distribúcia výstupov; vykonávanie vyúčtovanie zálohových služieb pre vlastníkov; zabezpečenie zmlúv s dodávateľmi služieb - odpad, upratovanie, energie, údržba zelene a pod .; vykonávanie odpočtov domových meradiel a kontrola faktúr za dodávky energií a služieb; vedenie účtovníctva, vrátane spracovania ročnej uzávierky a podanie daňového priznania; vedenie mzdovej agendy; spracovanie plánu hospodárenia domu; dohodnutie poistenia domu a vybavovanie poistných udalostí; účasť na schôdzach; vlastné 24h kontaktné linka pre riešenie havárií v domoch, pravidelná kontrola stavu nehnuteľnosti 1x za 14 dní, zabezpečenie povinných revízií a kontrol v riadnych termínoch, zabezpečenie bežnej údržby nehnuteľnosti a sledovanie kvality prác; zabezpečenie havarijné služby; dokumentácie opráv, zmien a sledovanie záruk; vybavovanie reklamácií; spracovanie prehľadu stavu nehnuteľnosti a plánu opráv.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz