Angličtina pro děti

Naučte svou ratolest anglicky. Stále více rodičů, odborníků i učitelů se shoduje na tom, že pokud se dítě brzy naučí cizí jazyk, dostane se mu pevných základů pro celý následující život.

www.englishforkids.cz

Kraj:
Mimo SR

Naučte svou ratolest anglicky. Stále více rodičů, odborníků i učitelů se shoduje na tom, že pokud se dítě brzy naučí cizí jazyk, dostane se mu pevných základů pro celý následující život. Nejen že bude mít navrch oproti ostatním dětem v samotném předmětu angličtiny, navíc bude mít i návyk pro další vzdělávání.

Kategórie:

Vzdelávanie, Kurzy

Mikroskopy jak pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Více informací naleznete na www.motic.cz
www.motic.cz
Organizovanie masérskych kurzov, terapií a kurzov osobného rozvoja (Dornova metóda, čínske, ayurvédske, thajské, havajské, klasické a športové masáže….Reiki, tarot, numeroló
www.masaze-kurzy.eu
Bitcon je dodavatelem technologií a materiálů pro výrobce reklam a obor signmaking. Nabízíme tiskárny, materiály a příslušenství pro signmaking a digitální tisk, inkousty a další zboží a služby.
www.bitcon.cz
Zvýšte svoje predajné zručnosti a výsledky vďaka firme TOP C. Po našom školení nebudete predávať svoje služby len vďaka nízkej cene. Naučíme vás predávať efektívne, ukážeme vám ako dostať zo zákazníka maximum.
www.topc.sk
Vybrali sme si učenie angličtiny ako jednu zo svojich obľúbených činností. Ovládanie anglického jazyka sa pre nás stalo nevyhnutnosťou.
www.anglicky.engros.sk
Snowboardova škola BURTON - Demanovská dolina - Jasná
www.snowboardschool.sk
Školící a vzdělávací centrum RED-X je svou specializací profilováno především na individuální rozvoj osobnostních, profesních a komunikačních dovedností, zdravý životní styl a záhady kolem nás.
www.red-x.cz
Stránka o speváčke Lady Gaga
gagalady.net
Preklady a tlmočenie
www.aaa-translations.eu
Rockportal portal o rocku
rockportal.eu