Ubytovanie pre študentov

Ponúkame výhodné podnájmy pre študentov v Prahe. Ponúkame zariadený byt s práčkou a kuchyňou, internet v cene, solídne jednanie a nefajčiarske prostredie. Majiteľom bytov ponúkame rýchle stavebné úpravy, aby mohli prenajímať.

ubytovani-pro-studenty-praha.cz

Kraj:
Mimo SR

Firma Konys a jej majiteľka PhDr. Helena Hofmannová ponúka výhodné prenájmy pre študentov. Spolupracujeme iba so solídnymi, slušnými klienty, ktorým ponúkame komfortné a lacné, stopercentne nefajčiarske prostredie. Ponúkame zariadený byt s práčkou a kuchyňou, internet v cene, solídne jednanie a nefajčiarske prostredie. Firma Konys ponúka študentom brigády a majiteľom bytov a domov skvelú príležitosť, ako zhodnotiť svoje priestory. Zaistíme rýchlu a efektívnu úpravu Vášho bytu či domu tak, aby ste ho mohli prenajímať. Dodáme solídne, nefajčiarske nájomníkmi z radov kultivovaných vysokoškolských študentov. Garantujeme cenu za ubytovanie, internet v cene, plne zariadený byt aj s práčkou a kuchyňou.

Kategórie:

Ubytovanie
Obchod, Služby
Vzdelávanie, Kurzy

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Mikroskopy jak pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Více informací naleznete na www.motic.cz
www.motic.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Ponuka ubytovacích zariadení na Slovensku – hotely, penzióny, kempingy, apartmány.
www.travelguide.sk
Prehľad kúpeľných destinácii, aquaparkov, kúpalísk, wellness hotelov, pobytov pre tých, ktorí sa chystajú na dovolenku do Maďarska.
www.wellnesstips.sk