Agentura Classic

Zabezpečujeme profesionálne hostesky a asistentmi po celej Českej republike. Zaistíme modelky na módne prehliadky, fotenia, natáčania, športové a promotion akcie, výstavy, veľtrhy, konferencie, kongresy.

hostesky-modelky.cz

Zabezpečujeme profesionálne hostesky a asistentmi po celej Českej republike. Aj pre Vás zaistíme modelky na módne prehliadky, fotenia, natáčania. Naše hostesky sú vyškolené, príjemného zovňajšku, vystupovanie a jazykovo vybavené. Medzi štandardné jazyky patrí angličtina a nemčina. Ďalšími jazykmi sú potom taliančina, francúzština, španielčina, ruština. Dievčatá si môžete vybrať v našej databáze. Naše hostesky / asistenti sú vždy jednotne oblečení a to podľa danej príležitosť a priania klienta. Pre bežné akcie je k dispozícii čierny kostým, ďalej potom spoločenské šaty a športové oblečenie. Na želanie klienta zabezpečíme aj karnevalové masky, dobové kostýmy, kroje a pod Hostesky zabezpečujeme na veľtrhy, kongresy, výstavy, tlačové konferencie, plesy, koncerty, športové a promotion akcie. Počas nášho pôsobenia na trhu sme nadviazali spoluprácu s ďalšími partnermi a tým rozšírili našu ponuku služieb, viď. doplnkové služby.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz