Technoclean spol. s r.o.

Zaistíme dodávky upratovacej techniky, zametacie a umývacie stroje, priemyselné vysávače, tlakové umývačky a čistič suchou parou. Vyprojektujeme a dodáme centrálne vysávače aj veľkého rozsahu, aplikácie pre umývanie tlakovou vodou.

technoclean.cz

Kraj:
Mimo SR

Zabezpečujeme dodávky upratovacej techniky, zametacie stroje, umývacie stroje na umývanie podláh, priemyselné vysávače, tlakové umývačky a čistič suchou parou. Sme pripravení vyprojektovať a dodať centrálne vysávače aj veľkého rozsahu a celý rad aplikácií pre umývanie tlakovou vodou, centrálne rozvody tlakového umývania, vysokotlakové systémy vnútorného čistenie cisterien spolu so systémom vodného hospodárstva a čističky odpadových vôd a ďalšie. Ponúkame tiež upratovacie čistiace prostriedky v najširšom sortimente a celý rad ďalších strojov a pomôcok: čističe kobercov, upratovacie vozíky, mopy, všetko pre umývanie okien. Dodáme aj mobilné umývačky automobilov a kamiónov, ktoré Vás prekvapí svojim výkonom a priaznivou obstarávacou cenou. Sme výhradnými zástupcami firiem Weidner, Pollet, Numatic, RGS pre Českú republiku.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz