Gastroreality Praha

Inzertný server pre gastronómiu a hotelierstvo zverejňuje tematicky zamerané ponuky a dopyty - prenájmy a predaje reštaurácií, hotelov, penziónov, pohostinstiev, herní. Doplňujúcim zameraním je inzercia práce a inzercia, kontakty na dodávateľov.

Názov firmy:
Gastroreality Praha

Adresa:
Hříbková 51
10400, Praha 10
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
49398113

Kontaktná osoba:
Ilona Tichá

Telefón:
607645466

Email:
inzerce@gastrorealitypraha.cz

WWW adresa:
gastrorealitypraha.cz

Doplňujúce informácie:

Firma Gastroreality Praha provozuje inzertní server se specializací na obor gastronomie a hotelnictví. Prioritním zaměřením tohoto serveru jsou nabídky a poptávky týkající se pronájmu a prodeje veškerých gastroprovozoven, ubytovacích kapacit i vhodných nebytových prostor. Neméně důležitým zaměřením je inzerce práce v oboru, dále nabídky prodeje a poptávky gastrobazaru - veškerého gastrozařízení, hotelového a restauračního inventáře. Jako doplňující službu uvádíme seznam ověřených a osvědčených kontaktů z oboru: e-shopy, velkoobchody, Cash & Carry prodejny se zaměřením na gastronomii, dodavatele piva, vína, kávy, výrobce hotelového, restauračního zařízení, inventáře a další užitečné odkazy a kontakty. Server je zaměřen především na oblast Prahy a okolí. Inzerci lze zadávat zdarma – online nebo prostřednictvím sms.V rámci placených služeb inzerát kompletně připravíme – přijedeme, nafotíme, sestylizujeme a zadáme inzerci za vás.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz