Aspena jazyková škola

Nabízíme komplexní služby jazykového vzdělávání pro firmy, instituce, ale i jednotlivci a pro děti od 3 měsíců do 14 let speciální metodou Helen Doron.Můžeme vám zajistit přípravu na všechny státní i mezinárodní zkoušky vše na míru dle vašich požadavků.

Názov firmy:
Aspena jazyková škola s.r.o.

Adresa:
Gorkého 15
602 00, Brno
Česká republika

IČO:
25594877

Telefón:
+420 541 211 651

Fax:
+420 541 218 979

WWW adresa:
www.jazykovka.cz

Doplňujúce informácie:

Jazyková škola Aspena profiluje jako alternativní jazykové centrum – zajišťujeme jazykové kurzy pro firmy, instituce, jednotlivce a děti již od 3 měsíců speciální metodou kurzů Helen Doron.

Profesionální lektoři mohou dojíždět za Vámi domů, na pracoviště nebo můžete využít učeben naší jazykové školy. Výuku v naší jazykové škole vedou kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři.

Kromě toho nabízíme vstupní analýzu znalostí, vytvoření výukového programu a metodiky, ale především efektivní výuku cizího jazyka.

Kategórie:

Vzdelávanie, Kurzy

Mikroskopy jak pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Více informací naleznete na www.motic.cz
www.motic.cz
Organizovanie masérskych kurzov, terapií a kurzov osobného rozvoja (Dornova metóda, čínske, ayurvédske, thajské, havajské, klasické a športové masáže….Reiki, tarot, numeroló
www.masaze-kurzy.eu
Bitcon je dodavatelem technologií a materiálů pro výrobce reklam a obor signmaking. Nabízíme tiskárny, materiály a příslušenství pro signmaking a digitální tisk, inkousty a další zboží a služby.
www.bitcon.cz
Zvýšte svoje predajné zručnosti a výsledky vďaka firme TOP C. Po našom školení nebudete predávať svoje služby len vďaka nízkej cene. Naučíme vás predávať efektívne, ukážeme vám ako dostať zo zákazníka maximum.
www.topc.sk
Vybrali sme si učenie angličtiny ako jednu zo svojich obľúbených činností. Ovládanie anglického jazyka sa pre nás stalo nevyhnutnosťou.
www.anglicky.engros.sk
Snowboardova škola BURTON - Demanovská dolina - Jasná
www.snowboardschool.sk
Školící a vzdělávací centrum RED-X je svou specializací profilováno především na individuální rozvoj osobnostních, profesních a komunikačních dovedností, zdravý životní styl a záhady kolem nás.
www.red-x.cz
Stránka o speváčke Lady Gaga
gagalady.net
Preklady a tlmočenie
www.aaa-translations.eu
Rockportal portal o rocku
rockportal.eu