DIAX, s.r.o.

Výhradný zástupca Rhythm, SwissEagle, TRIUMPH a exkluzívne dovozca Q+Q ponúka náramkové hodinky, budíky a náhradné diely, hodiny s digitálnymi a analógovými číslicami, stolné, nástenné, stojacie a kukučkové.

diax.cz

Kraj:
Mimo SR

Spoločnosť DIAX, s.r.o. je výhradným distribútorom značiek RHYTHM, TRIUMPH, SWISS EAGLE v ČR a SR a exkluzívnym dovozcom a predajcom značky Q+Q. V našej ponuke je veľké množstvo pánskych, dámskych i detských vzorov. Každý mesiac prezentujeme novinky, ktoré pružne reagujú na potreby trhu. Japonská značka RHYTHM so svojou viac ako päťdesiatročnú tradíciou sa stala absolútnou svetovou jednotkou v hodinárske produkcii. Anglický výrobca športových motocyklov a automobilov, značka TRIUMPH, vyrába motorkárske hodinky z ušľachtilej ocele, osadené švajčiarskymi alebo japonskými strojčeky. Ponúkame ich vo variantoch pre ženy aj mužov. Značka Q+Q si kvalitou a cenou vydobyla poprednú pozíciu v predajnosti na všetkých kontinentoch. Absolútnou novinkou na českom a slovenskom trhu predstavujeme značku hodiniek SWISS EAGLE. Tento švajčiarsky výrobca hodiniek ponúka vysoko výkonné športové hodinky za bezkonkurenčné ceny.

Kategórie:

Internetové obchody
Obchod, Služby
Šport, Fitness

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Eshop so stavebným materiálom. Ponúkame stavebné puzdrá JAP, posuvné dvere, povalové schody, vchodové striešky, nerezové schodiskové zábradlie a balkónové zábradlie.
www.stavbahrou.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz