Expresná digitálna tlač Tarawera Bratislava

Tarawera Print s. r. o. je digitálna tlačiareň v Bratislave poskytujúca široké služby ako tlač, kopírovanie, skenovanie...

Názov firmy:
Tarawera Print s. r. o.

Adresa:
Za Kasárňou 1
83103, Bratislava
Slovensko

Kraj:
Bratislavský kraj

IČO:
46647945

DIČ:
2023534579

WWW adresa:
tarawera.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje vyhľadávanie

Tarawera Print s. r. o. je digitálna tlačiareň v Bratislave poskytujúca široké služby ako tlač, kopírovanie, skenovanie, OCR a mnoho polygrafických produktov ako vizitky, kalendáre, poukážky, oznámenia, pozvánky, pohľadnice, letáky, fotografie, plagáty, banery, obálky, hlavičkové papiere, brožúry, etikety atď.

Kategórie:

Obchod, Služby
Ostatné

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Poskytujeme služby architekta a projektanta.
www.celet.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na konzoly novej hernej generacie xbox360,ps3 a pc v hd kvalite,skvele a zabavne online hry celkom zdarma a bez akejkolvek registracie
www.gamesvideoreview.com