Geodetické a kartografické práce | geodet Zlaté Moravce

Gepron je geodetickou kanceláriou, ktorá poskytuje kvalitné služby v oblasti inžinierskej geodézie a katastra nehnuteľností. Vykonáva geodetické a kartografické práce najmä v Nitrianskom kraji.

Názov firmy:
Ing. Martin Ondriaš

Adresa:
Nám. Andreja Hlinku 26
953 01, Zlaté Moravce
Slovensko

IČO:
44851553

DIČ:
1081620287

Email:
m.ondrias@gepron.sk

WWW adresa:
gepron.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje exporty (RSS, Atom, …) Obsahuje vyhľadávanie

Gepron je geodetickou kanceláriou, ktorá poskytuje kvalitné služby v oblasti inžinierskej geodézie a katastra nehnuteľností. Vykonáva geodetické a kartografické práce najmä v Nitrianskom kraji.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz