Skryté kamery

Skryté kamery jsou hitem posledních let. Oceníte je všude tam, kde chcete mít přehled o svém soukromí, bezpečí vašeho domova, ale třeba i o poctivosti zaměstnanců nebo dění ve firemních prostorách.

www.skrytekamery.eu

Kraj:
Mimo SR

Skryté kamery jsou hitem posledních let. Oceníte je všude tam, kde chcete mít přehled o svém soukromí, bezpečí vašeho domova, ale třeba i o poctivosti zaměstnanců nebo dění ve firemních prostorách. Kamery pořizují kvalitní video a audio záznamy, které pohodlně přehrajete na vašem počítači nebo jiném zařízení. Lze je ukrýt na mnoha místech, takže o nich budete vědět pouze vy.

Kategórie:

Elektronika, Komunikácia

Palubná auto kamera je zariadenie určené na snímanie dopravnej situácie pred vozidlom. Videozáznam je plnohodnotným dôkazovým materiálom pre políciu v prípade dopravnej nehody.
palubna-auto-kamera.tym.sk
Autopríslušenstvo, IP kamery FOSCAM, predaj, servis.
www.smartpro.sk
Java hry pre mobily, obrázky, animácie, mp3 zvonenia, témy a programy pre mobilné telefóny.
mobil.netroof.eu
Internetový obchod špecializujúci sa na online predaj LED diód, ako náhrad za klasické žiarovky. Ponúkame rôzne LED diódy do automobilov, LED stripy a prúžky ale aj leddiódy do domácnosti.
www.led-diody.sk
Pixmania ponúka online predaj elektroniky všetkých značiek za neporazitelné ceny. Široký výber, výpredaje a zľavy po celý rok. Rýchla doprava a informačná linka zdarma.
www.pixmania.sk
ANUcomputers.cz - obchod s počítači a elektronikou - PC sestavy, notebooky
www.anucomputers.cz
Internetový obchod Bielmeier.cz nabízí značkové kuchyňské a domácí elektrospotřebiče a doplňky. V naší nabídce najdete zavařovací automaty, sušičky ovoce, domácí pekárny, kávovary a další zboží.
www.bielmeier.cz
Prodáváme svítidla a osvětlení. Nabízíme klasické i moderní osvětlení, křišťálové lustry, vitrážová a kuchyňská svítidla, bodové osvětlení, stropnice, ratanová svítidla, koupelnová svítidla a venkovní osvětlení.
www.osvetlenisvitidla.cz
Dochádzkové, prístupové, stravovacie, návštevné, parkovacie, systémy, biometria, čipové karty, evidencia dochádzky
www.biometria.sk
Firma Hofisat Praha prodává satelitní techniku jako satelitní přijímače, antény, paraboly, anténní zesilovače a další příslušenství. Provádí montáž satelitu a kompletní servis.
www.hofisat.cz