Atrium restaurant Žilina

Nová, štýlovo zariadená moderná reštaurácia v Žiline s vysoko kvalitnou kuchyňou.

www.atriumrestaurant.sk

Nová, štýlovo zariadená moderná reštaurácia v Žiline s vysoko kvalitnou kuchyňou, ponúkajúca najvyššie štandardy a širokú škálu sezónnych produktov, rovnako ako aj bohaté menu jedál a nápojov. Prenájom konferenčnej miestnosti s kapacitou 25 osôb. Súčasťou reštaurácie je aj pravá klenbová vínna pivnica, ktorá poskytuje možnosť pohodlného posedenia pri fľaši dobrého vína z okolitých a svetových vinohradov.

Kategórie:

Reštaurácie, Stravovanie

Táto stránka vám nabízí výběr z těch nejlepších receptů pro chutné jídlo, ale nesmíme zapomínat, že je potřebná také zdravá strava.
www.recipes4u.eu/recepty/
Informácie o ubytovaní, atrakciách, službách kúpaliskách, lyžiarskych strediskách, jaskyniach, kultúrnych pamiatkach, múzeách, galériách a podujatiach na Liptove a v Tatrách.
www.najvtatrach.sk
Ochutnajte naše mexické špeciality (nachos, fajitas, tacos...), chutné denné menu, jednu z 16 tequil (mezcal s červíkom), exotické kokteily, alebo jednoducho príďte vypiť kávu, super zákusok a vychutnať si mexickú hudbu (mariachi, salsa).
www.tequilas.yw.sk
Internetová kniha receptov.
www.recepty.bringer.sk
Chutné recepty pre začiatočníkov aj pokročilých. Online kuchárka a recepty pre každodennú kuchyňu, recepty prehľadne radené do jednotlivých kategórií.
recepty.pozri.sk
V centre Bratislavy Vám ponúkame chrumkavé bagety, ciabbaty, voňavé štrúdle a koláčiky, ovocné a zeleninové šťavy a šaláty. Vždy čerstvé, vhodné na pracovné raňajky, firemné mítingy, rokovania či párty. DOBRÚ CHUŤ
www.dobruchut.com
Bar Servis / Limited Edition - Catering - Barmanska show - Cockteail - Party servis - Barový servis - Barmanska show
www.barservis.sk
Neoficiálne stránky mesta Humenné a celého Zemplína určená pre ich obyvateľov, návštevníkov a podnikateľov.
www.humennecity.com
čajovňa sakura sa nachádza na Zahradníckej ulici v Bratislave
sakurateabar.sk
Torty a medovníky na objednávku
www.torty-zilina.estranky.sk