môj Správca

Online web applikácia určená vlastíkom bytov na ul. Slobody 2,4,6, Košice na podporu správy.

www.mojspravca.eu

Kraj:
Košický kraj

Umožňuje vlastníkom združeným v spoločenstve vlastníkov bytov ( SVB Slobody 2,4,6 Košice) kontrolovať nakladanie s prostriedkami spoločenstva, prehľadne zobrazí stav účtov spoločenstva, nakladanie s fondom opráv a tak zároveň umožní kontrolu platieb za objednané služby.
Užívateľ, vlastník ale aj poverená osoba má tak rýchlo a prehľadne z pohodlia svojej obývačky možnosť získať informácie o ekonomike svojho bývania, odpočtoch médií, zaplatených preddavkoch, ročnom vyúčtovaní ale aj preplatkoch resp. nedoplatkoch. V neposlednom rade on-line portál umožňuje podielať sa na samotnej správe SVB vytvára komunikačný most medzi vlastníkmi navzájom, vlastníkmi a štatutármi spoločenstva ale aj vlastníkom a správcom, uľahčuje správu a zároveň umožňuje okamžitú kontrolu výdavkov a to všetko prostredníctvom internetu pohodlne a jednoducho podobne ako pri využívaní služieb elektronického bankovníctva Vašej banky.
Portál môj správca ( mojSpravca.eu ) je v súčastnosti prístupný výhradne vlastníkom SVB Slobody 2,4,6 Košice a ich správcovi spol. SPRAVing

Kategórie:

Internet
Obchod, Služby
Ostatné

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Poskytujeme služby architekta a projektanta.
www.celet.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na konzoly novej hernej generacie xbox360,ps3 a pc v hd kvalite,skvele a zabavne online hry celkom zdarma a bez akejkolvek registracie
www.gamesvideoreview.com