Omstav, s. r. o.

kompletný servis pri revitalizácií bytových domov a stavebných prác

Názov firmy:
Omstav, s. r. o.

Adresa:
Nábrežná 908/23
024 01, Kysucké Nové Mesto
Slovensko

IČO:
364106667

DIČ:
2021611900

Email:
omstav@omstav.sk

WWW adresa:
www.omstav.sk

Doplňujúce informácie:

Omstav, s. r. o. ,ktorá vznikla v roku 2003 sa intenzívne venuje stavebným prácam, pri ktorých kladie dôraz na kvalitu, flexibilitu a spokojnosť pri začiatku, počas a pri finálnej fáze daného projektu.
Omstav, s.r.o. má vynikajúce skúsenosti, znalosti a odborné zázemie, poskytuje služby od základu až po strechu, od prvotného poradenstva, financovania, projektov, administrácie, inžinieringu až po konečnú fázu.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Inštitúcie, Organizácie

Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Vycpálek Praha - prodej dřevařského materiálu. Přední prodejce truhlářského a stavebního řeziva. Nabízí latě, palubky, plotovky, osb desky, spojovací materiál a další sortiment.
www.vycpalek.cz
Realizácia kopaných studní
www.kopaniestudni.wbl.sk
Nabízíme tisk billboardů, bigboardů a megaboardů v Praze. Zajistíme návrh a grafické zpracování, realizaci tisku a související služby.
www.tiskbillboardu.cz
Plastové okná Cederaplus - montáž, predaj, servis, poradenstvo v oblasti plastových okien
www.mojeokna.sk
Eurookná Cedera, s.r.o. - predaj, montáž a poradenstvo eurookien a drevených okien
eurookna.mojeokna.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
FROSTÍK sdružení f.o. je sdružení fyzických osob pracujících v oblasti chlazení a klimatizace. Mezi hlavní nabízené služby patří realizace, servis a opravy klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.
www.frostik.cz
Kovošrot AM - KOVO vykonáva výkup železa, výkup farebných kovov a výkup autobatérií v oblasti Praha a stredné Čechy. Za kovošrot platíme v hotovosti a ihneď. Firma prevádzkuje zběrný dvor a zaisťuje ekologickú recykláciu kovového šrotu a autobatérií.
kovosrot-vykup.cz
Informačný portál o čističkách vzduchu a čističkách odpadových vôd predávaných na slovenskom trhu. Na webe nájdete rôzne užitočné informácie o typoch, delení a použití čističiek.
www.cisticky.sk