Účtovníctvo - Ramzes s.r.o.

Vedenie účtovníctva

uctovnictvo.ramzes.sk

Firma sa zaoberá vedením jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, vedením mzdovej evidencie, vypracovaním daňových priznaní, výkazov a pod.

Kategórie:

Financie, Právo

Jirra Software - poskytuje účetní programy pro společenství vlastníků, bytová družstva, pro správu nemovitostí, účetnictví, evidence neplatičů. Demoverze ke stažení zdarma.
www.jirra.cz
Dlžobný úpis vzor. Vytvorte si jednoducho a rýchlo dlžobný úpis. Dlžobný úpis vzor na stiahnutie.
dlzobnyupis.sk
Uznanie dlhu vzor. Uznanie záväzku vzor. Vytvorte si online jednoducho a rýchlo uznanie dlhu alebo uznanie záväzku zdarma. Bezplatné online tlačivo uznania dlhu a uznania záväzku. Vzor uznania dlhu.
uznanie-dlhu.sk
Kurzový lístok, aktuálne kurzy mien, dolár, euro, NBS, ČNB, koruna, kurz.
kurzy.pozri.sk
Vedenie účtovníctva
uctovnictvo.ramzes.sk
Řešíme konsolidace půjček a úvěrů, vyplácíme exekuce a odvracíme dražby. Nabízíme peníze pro osobní použití i pro podnikání. Nekontrolujeme registr dlužníků ani nepožadujeme potvrzení o příjmech.
uvery-nemovitost.cz
PF/ACT, s.r.o. je spoločnosť s medzinárodným zázemím a bohatým know-how v oblastiach zakladania a správy obchodných spoločností, outsourcingu účtovníctva a spracovania miezd.
www.pfact.sk
Vymáhanie pohľadávok
www.exekucna.sk
Zmena základného imania a ďalšie firemne služby v rámci prechodu na Euro. Možnosť online objednávky už od 19 EUR.
www.firemnesluzby.sk
Získáme odškodnění pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu.
www.evco.uarnolda.cz