Riešenie dlhov

Máte finančné problémy? Vieme ich riešiť!

www.stopdlhom.sk

Kraj:
Prešovský kraj

Trápia Vás dlhy?Máte už všetkého dosť?!Exekútori sa Vám vyhrážajú a sú neodbitní?Ste na správnej adrese.Sme certifikovaní správcovia dlhov ,vždy pripavení pomôcť a poradiť Vám.Nebojte sa nás kontaktovať,nenahliadame do registrov a neberieme žiadne poplatky vopred.Oddlžujeme v zmysle platných zákonov.U nás si zmluvu musíte prečítať povinne - z dôvodu,že pred Vami nemáme čo tajiť,či ukrývať.Neveríte?Skúste to s nami.Stačí poslať emailom,či sms - PSČ,meno,priezvisko,funkčné tel.č. - my Vám zavoláme.Ponuka platí pre celé Slovensko.

Kategórie:

Financie, Právo
Obchod, Služby
Ostatné

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Poskytujeme služby architekta a projektanta.
www.celet.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na konzoly novej hernej generacie xbox360,ps3 a pc v hd kvalite,skvele a zabavne online hry celkom zdarma a bez akejkolvek registracie
www.gamesvideoreview.com