Dřevostavby a montované nízkoenergetické domy CELET

Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Poskytujeme služby architekta a projektanta.

www.celet.cz

Stavíme nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Dřevostavby dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 pro montované domy a dřevostavby. Současně nabízíme asistenci architekta a projektanta.

Proč právě montované nízkoenergetické domy se systémem DIFFUWALL ?
*Difúzní otevřenost dřevostaveb a montovaných domů.
Tento systém propustnosti vodních par a suchého vzduchuje ideální ze zdravotního hlediska, vytváří ideální mikroklima domu pro vaše zdraví.

*Energetická úspornost montovaných domů a staveb ze dřeva
Vynikající tepelně izolační vlastnosti používaných materiálů umožňují vytvářet objekty a konstrukce s minimálními energetickými ztrátami. Podle volitelných variant tlouštěk jednotlivých vrstev konstrukcí je možné dosáhnout parametrů nízkoenergetického až pasívního domu.

*Tepelná stabilita nízkoenergetických domu a dřevostaveb
Díky užití dřevovláknitých desek, které mají značně vysokou tepelně akumulační schopnost, nedochází k letnímu přehřívání objektů. Odstraňuje se tak jedna z mála nevýhod dřevostaveb – jejich malá tepelná stabilita (zejména s ohledem na letní období). Fázový posuv teplotního kmitu dosahuje hodnot 8 až 13 hodin.

* Požární odolnost staveb
Používané materiály mají značnou požární odolnost. Při hoření jejich povrch zuhelnatí a zamezí tak rychlému šíření požáru do nitra konstrukcí. Výsledkem je nadstandardní požární odolnost konstrukcí, která dosahuje hodnot 90 minut z interiéru a 120 minut z exteriéru (diffuwall).

Více o technologii ve výstavbě dřevostaveb a montovaných domů viz 8 důvodů proč „Diffu“

Naší filosofií je vždy využívat ekologické stavební materiály pro zateplení dřevostaveb i zděných budov s difúzně otevřenými konstrukcemi (dýchajícími fasádami).
Vaše zdravé bydlení je pro nás na 1. místě.

Kategórie:

Ostatné

Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Poskytujeme služby architekta a projektanta.
www.celet.cz
videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na konzoly novej hernej generacie xbox360,ps3 a pc v hd kvalite,skvele a zabavne online hry celkom zdarma a bez akejkolvek registracie
www.gamesvideoreview.com
Firma Jaroslav Karban nabízí široký sortiment dřevařského materiálu - palubky podlahové, palubky obkladové, dřevěné obklady stěn, plotovky dřevěné a další. Také prodej palivového dříví.
www.palubkykarban.cz
www.lyoness-lyoness.cz pojednává o multi-level marketingu a zkušenostech s ním. Lyoness - optimální MLM, který nabízí největší možnosti růstu a vybudování stabilního příjmu. Je Lyoness podvod?
www.lyoness-lyoness.cz
Zarábajte cez internet jednoducho.. Žiadna klikačka. Slovensky poskytovatel
supacena.svkweb.sk
Práca s PC
www.praca-z-domu.wbl.sk
Tvorba umeleckých soch
ifenomen.eu
Stránka o Paríži, hlavnom meste Francúzska. Turistické informácie, pamiatky a história.
www.xn--par-tma93e.eu