Univerzálny čistiaci prostriedok

upratovanie Vašej domácnosti, pri práci a koníčkoch.

www.univerzalnykamen.sk Obsahuje vyhľadávanie Obsahuje e-shop

Kraj:
Žilinský kraj

niverzálny - Kameň (Universal Stein) je silný, ekologický šetrný čistiaci prostriedok, ktorý rozpúšťa mastnotu a vodný kameň, odstraňuje i odolné nečistoty a zanecháva povrchy so žiariacim leskom. Ide o dokonalú kombináciu prírodných zložiek vyvinutých nemeckým vedcom. Táto kombinácia je nielen účinná, ale aj bezpečná pre Vaše zdravie, zdravie Vašich detí a zvierat. Neobsahuje žiadne jedy, chemikálie či fosfor, takže ho bezpečne môžu používať aj ľudia s astmou a alergiami. Zložky produktu sú z prírodných látok podľa smerníc Európskej únie. Obsahuje: 5-15% zelené mydlo, mydlové vločky, Polier-Ton-Erden, Glycerin a vonnú látku.

Kategórie:

Internetové obchody
Obchod, Služby
Ostatné

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Eshop so stavebným materiálom. Ponúkame stavebné puzdrá JAP, posuvné dvere, povalové schody, vchodové striešky, nerezové schodiskové zábradlie a balkónové zábradlie.
www.stavbahrou.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Poskytujeme služby architekta a projektanta.
www.celet.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz