Kaderníctvo Sami Nell

Poskytujeme kadernícke služby a poradenstvo, zahusťovanie a predlžovanie vlasov, pánsky a detský strih, farbenie, trvalú, preliv, melír. Predlžovanie robíme metódou BOND PLUS a používame vlasy rôznych kvalít.

prodluzovanivlasu.cz

Metoda Bonding je tou nejdokonalejší metodou v prodlužování vlasů. Vlasy drží smrštitelná dutinka, speciálně vyrobená pro tento účel. Zabezpečuje tak pevné spojení, že není nutné použít jiných podpůrných prvků. Bonding je ekonomicky výhodný, vlasové pramínky lze opakovaně použít v naměřené délce a není nutné je nahrazovat při každém posunutí vlasů. Ve srovnání s jinými způsoby prodlužování vlasů je metoda k vlasům naprosto šetrná a bezpečná. Aplikace trvá 2 až 4 hodiny a provedení vyžaduje minimální délku vlasů 5 cm. Vlasy neprostřiháváme ani neprotrháváme a pramínky nezkracujeme. Jako materiál používáme pravé vlasy v délkách 20 cm do 70 cm, lze je upravit do požadovaného barevného odstínu, mohou být rovné i zvlněné.

Kategórie:

Obchod, Služby

ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Zahradní nábytek Hartman Czech - kvalitní a stylový ratanový nábytek, dřevěný zahradní nábytek, plastový, nebo kovový. Prodej širokého sortimentu zahradního nábytku, slunečníků, křesel a lehátek.
www.hartmanczech.cz