Detektory kovu východní Čechy

Obsáhlý fanouškovský web na téma detektory kovu, hledání pokladů a všechno související.

www.detektory-vychodni-cechy.net

Nejrozsáhlejší fanouškovský web na českém internetu na téma detektory kovu, hledání pokladů a související témata. Specializace na východní Čechy – oblast s mnoha pohořími, pahorkatinami, vysočinami, ale i rozsáhlými rovinami. Krkonoše včetně jejich podhůří a celý pás Orlických hor jsou oblíbenými cíli všech hledačů.

Kategórie:

Elektronika, Komunikácia

Palubná auto kamera je zariadenie určené na snímanie dopravnej situácie pred vozidlom. Videozáznam je plnohodnotným dôkazovým materiálom pre políciu v prípade dopravnej nehody.
palubna-auto-kamera.tym.sk
Autopríslušenstvo, IP kamery FOSCAM, predaj, servis.
www.smartpro.sk
Java hry pre mobily, obrázky, animácie, mp3 zvonenia, témy a programy pre mobilné telefóny.
mobil.netroof.eu
Internetový obchod špecializujúci sa na online predaj LED diód, ako náhrad za klasické žiarovky. Ponúkame rôzne LED diódy do automobilov, LED stripy a prúžky ale aj leddiódy do domácnosti.
www.led-diody.sk
Pixmania ponúka online predaj elektroniky všetkých značiek za neporazitelné ceny. Široký výber, výpredaje a zľavy po celý rok. Rýchla doprava a informačná linka zdarma.
www.pixmania.sk
ANUcomputers.cz - obchod s počítači a elektronikou - PC sestavy, notebooky
www.anucomputers.cz
Internetový obchod Bielmeier.cz nabízí značkové kuchyňské a domácí elektrospotřebiče a doplňky. V naší nabídce najdete zavařovací automaty, sušičky ovoce, domácí pekárny, kávovary a další zboží.
www.bielmeier.cz
Prodáváme svítidla a osvětlení. Nabízíme klasické i moderní osvětlení, křišťálové lustry, vitrážová a kuchyňská svítidla, bodové osvětlení, stropnice, ratanová svítidla, koupelnová svítidla a venkovní osvětlení.
www.osvetlenisvitidla.cz
Dochádzkové, prístupové, stravovacie, návštevné, parkovacie, systémy, biometria, čipové karty, evidencia dochádzky
www.biometria.sk
Firma Hofisat Praha prodává satelitní techniku jako satelitní přijímače, antény, paraboly, anténní zesilovače a další příslušenství. Provádí montáž satelitu a kompletní servis.
www.hofisat.cz