Pokutam Stop - Váš liek na pokuty

Právna ochrana vodičv - poistenie proti pokutám

www.pokutamstop.sk Obsahuje vyhľadávanie

Kraj:
Bratislavský kraj

Zjednodušene- riešime všetky priestupky, s výnimkou podozrenia pre spáchanie priestupkov v súvislosti s alkoholom, či inej návykovej látky a účasti na dopravnej nehode. Naše poistenie naberá platnosť v deň prijatia platby zo strany klienta na náš účet a to na dobu dvanástich mesiacov. Tj., nevzťahuje sa na priestupky staršie tohto dátumu. Pokiaľ však máte starší priestupok, neváhajte nás kontaktovať, pretože keď môžeme, radi pomôžeme. PokutamStop

Kategórie:

Auto moto
Financie, Právo
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz