Izolace Torisol

Zabezpečíme stavebné akcie na kľúč, opravy striech a strešných krytín, aplikujeme izolácie proti vode, lepenkové izolácie, fóliové, asfaltové a bitúmenové hydroizolácie. Vykonávame súvisiace činnosti, búracie, montážne, klampiarske a pokrývačské práce.

hydroizolace-torisol.cz

Kraj:
Mimo SR

Stavebná spoločnosť ponúka realizáciu stavebných akcií na kľúč. Našou silnou stránkou sú bežné aj vysoko špecializované hydroizolácie, vrátane zemných, aplikujeme izolácie proti vode, lepenkové izolácie, fóliové, asfaltové a bitúmenové hydroizolácie, komplexné opravy hydroizolácií vrátane klampiarskych prác. Ďalej vykonávame opravy striech, strešných krytín a tvrdých strešných krytín. Zaistíme komplexnú rekonštrukciu a montáž klampiarskych konštrukcií a skladieb starých strešných plášťov vrátane búracích prác. Vykonávame tiež realizácie nových strešných plášťov vrátane tepelnoizolačných, hydroizolačných a klampiarskych prác, doteplení strešných a obvodových plášťov budov, aplikácia lepenkových izolácií proti podzemnej tlakovej vode. Zaistíme dodávky terás, bazénov. vodojemov, montáže tepelných izolácií na potrubia, kotolne, VS a kompletná realizácia skládok pre tuhé a tekuté odpady.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Zahradní nábytek Hartman Czech - kvalitní a stylový ratanový nábytek, dřevěný zahradní nábytek, plastový, nebo kovový. Prodej širokého sortimentu zahradního nábytku, slunečníků, křesel a lehátek.
www.hartmanczech.cz