Rýchly bankrot

rýchle zrušenie spoločnosti, likvidácia problémovej spoločnosti, expresné odkúpenie zadĺženej spoločnosti

Názov firmy:
BANKROT Slovakia s.r.o.

Adresa:
Rudolfa Jašíka 159/10
95801, Partizánske

IČO:
46655328

Telefón:
0948753377

Email:
info@bankrot-slovakia.sk

WWW adresa:
www.rychlybankrot.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje exporty (RSS, Atom, …)

Likvidácia spoločností všetkých typov, zrušenie spoločnosti aj bez likvidácie, likvidácia a zrušenie aj zadĺžených, problematických a nefunkčných spoločností, riadený bankrot a príprava na konkurz spoločností, revitalizácia spoločnosti mimo reštrukturalizačného konania, fúzie spoločností, predaje podnikov, špecializované postupy vedúce k zrušeniu spoločnosti, odkúpenie zadĺžených, problematických a nefunkčných spoločností. BANKROT Slovakia s.r.o., Rudolfa Jašíka 159/10, Partizánske 958 01, info@bankrot-slovakia.sk, 0948 753 377, www.rychlybankrot.sk

Kategórie:

Financie, Právo

Jirra Software - poskytuje účetní programy pro společenství vlastníků, bytová družstva, pro správu nemovitostí, účetnictví, evidence neplatičů. Demoverze ke stažení zdarma.
www.jirra.cz
Vedenie účtovníctva
uctovnictvo.ramzes.sk
Řešíme konsolidace půjček a úvěrů, vyplácíme exekuce a odvracíme dražby. Nabízíme peníze pro osobní použití i pro podnikání. Nekontrolujeme registr dlužníků ani nepožadujeme potvrzení o příjmech.
uvery-nemovitost.cz
PF/ACT, s.r.o. je spoločnosť s medzinárodným zázemím a bohatým know-how v oblastiach zakladania a správy obchodných spoločností, outsourcingu účtovníctva a spracovania miezd.
www.pfact.sk
Vymáhanie pohľadávok
www.exekucna.sk
Zmena základného imania a ďalšie firemne služby v rámci prechodu na Euro. Možnosť online objednávky už od 19 EUR.
www.firemnesluzby.sk
Získáme odškodnění pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu.
www.evco.uarnolda.cz
Kurzový lístok Európskej centrálnej banky (ECB).
www.kurzy.rebellion.sk
Poskytujeme krátkodobé finanční půjčky online. SMART Půjčka online - to je rychlé řešení finanční situace pro každého! Půjčky 5 až 50 tisíc Kč.
pujcka-smart.cz
Kurzový lístok, aktuálne kurzy mien, dolár, euro, NBS, ČNB, koruna, kurz.
kurzy.pozri.sk