Penzión Minor ubytovanie České Budějovice

Penzión Minor České Budějovice ponúka kvalitné a lacné ubytovanie s raňajkami. Okrem ubytovania v meste České Budějovice Vám penzión Minor ponúkne reštauráciu a uzatvárateľné parkovisko.

www.penzionminor.cz

Kraj:
Mimo SR

Penzión Minor ubytovanie České Budějovice je rodinný trojhviezdičkový penzión a dovoľuje si Vás pozvať a ponúknuť Vám kvalitné a lacné ubytovanie s raňajkami v komfortne vybavených izbách. Okrem ubytovania v pokojnej časti mesta České Budějovice Vám penzión Minor ponúkne tiež reštauráciu a uzatvárateľné parkovisko. Ubytovanie v penzióne Minor je vhodné pre služobné cesty i pre rodinnú dovolenku v Českých Budějoviciach. Všechny izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sprchou, satelitom, televízorom a minibarom. V niektorých izbách ubytovanie penzióne Minor České Budějovice budete mať k dispozícii kuchynku s mikrovlnkou. V penzióne Minor České Budějovice Vám ubytovanie v letných mesiacoch spríjemní prenosné stojanové ventilátory, ktorými sú vybavené všetky izby. Pripojenie k Wi-Fi internetu je zadarmo a je k dispozícii v celom objekte ubytovanie Penzion Minor České Budějovice. Dovolenka strávená v Južných Čechách a ubytovanie v rodinnom penzióne Minor České Budějovice Vám poskytne ideálnu možnosť odpočinku a splní vám predstavy o kvalitnom ubytovanie v Českých Budějoviciach.

Kategórie:

Cestovanie, Turistika
Ubytovanie
Reštaurácie, Stravovanie

Ponuka ubytovacích zariadení na Slovensku – hotely, penzióny, kempingy, apartmány.
www.travelguide.sk
Prehľad kúpeľných destinácii, aquaparkov, kúpalísk, wellness hotelov, pobytov pre tých, ktorí sa chystajú na dovolenku do Maďarska.
www.wellnesstips.sk
Chystáte sa na dovolenku do Terchovej? U nás nájdete zaujímavé informácie čo všetko sa oplatí visieť v Terchovej a kam sa vybrať na výlety do prírody v okolí obce a Vrátnej doliny.
www.terchova.host.sk
Stránka o Paríži, hlavnom meste Francúzska. Turistické informácie, pamiatky a história.
www.xn--par-tma93e.eu
Villa Janka je vila rodinného charakteru,
www.ubytovaniemedzev.sk
Chata sa nachádza v regióne Kysuce, 5 km od mesta Kysucké Nové Mesto. Lacné a štýlové ubytovanie.
www.uchrusta.sk
Spoločnosť Taxi na Schwechat poskytuje osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a na medzinárodné letiská luxusnými limuzínami zn. MERCEDES BENZ. Najviac využívané letisko Schwechat (Vienna airport) ponúkame za výhodné ceny.
www.taxinaschwechat.sk
Aktuálny stav počasia na Slovensku a predpoveď pre jednotlive kraje a Českú republiku.
pocasie.netroof.eu
Lacné letenky online
www.letimdosveta.sk
CA zameraná na kongresovú turistiku, incentívne zájazdy, lyžovačky a servis pre firmy.
www.continentaltours.sk