BoBo, výroba odevov s.r.o.

Vyrábame a predávame špeciálne funkčné prádlo 2F a odevy nielen pre cyklistiku. Bielizeň odvádza pot, stabilizuje telesnú mikroklímu a spĺňa náročné požiadavky na údržbu, zdravotné a hygienické požiadavky.

bobosport2f.cz Obsahuje e-shop

BoBo, výroba oděvů s.r.o. je ryze česká výrobní firma, která byla založena v roce 1991. Od roku 1998 vyrábí pod svojí chráněnou značkou 2F funkční prádlo a sportovní oděvy nejen pro cyklistiku. Oděvy maximálně účelně navazují na funkčnost prádla, kterou nejen neblokují, ale naopak umocňují.Vývoj funkčního prádla a oděvů 2F se opírá o nejnovější intenzivní výzkum z oblasti syntetických vláken. Ve vlastní vývojové dílně průběžně připravujeme do výroby nové střihy a z nich vycházející nové modely. Veškeré výrobky šijeme v Čechách, kde zaměstnává pouze plně kvalifikované české švadleny. Materiál nakupujeme od renomovaných výrobců v západní Evropě a v Čechách. Díky výše uvedeným skutečnostem splňují výrobky 2F vysoké nároky na kvalitu.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz