BP Promotion

Marketing budúcnosti Vám prináša tím mladých a kreatívnych ľudí. Online marketing, tvorba a správa webových prezentácii, realizácia reklamných kampaní, či organizovanie promo eventov.Toto ponúkame klientom v jednom balíčku našich služieb.

www.bppromotion.com

Kraj:
Bratislavský kraj

BP Promotion s. r. o. je reklamná agentúra poskytujúca svojim klientom kompletný servis v oblasti marketingu, internetového obsahu vrátane web dizajnu a multimédií. Vznikli sme v roku 2009, v čase veľkej finančnej a hospodárskej krízy, čo je dôkazom toho, že máme radi skutočne veľké výzvy. Aby sme vám mohli priniesť špičkové a mimoriadne kvalitné služby za prijateľné ceny, nadviazali sme spoluprácu s ľuďmi, ktorých považujeme za najkreatívnejších vo svojom odbore, veď predsa najlepší sa radi spájajú s najlepšími. A práve tejto filozofii sme podriadili všetko. Máme záujem vytvoriť s vami, našimi potenciálnymi klientmi, silné spoločenstvo ľudí majúcich radi kvalitný produkt ponúkaný ruka v ruke s profesionálnym servisom zahŕňajúcom rýchle, spoľahlivé a flexibilné riešenia vašich požiadaviek. U nás sme zvyknutí pracovať o niečo tvrdšie ako iní, uvedomujeme si hodnotu peňazí, nechceme nič viac ako vašu spokojnosť a náš poctivý, primeraný zisk. Sme skrátka presvedčení, že vieme ako na to

Kategórie:

Obchod, Služby
Internet

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz