Profesionálne inštalačné systémy

Naša firma Vám ponúka služby a predaj s plnou technickou podporou na káblové nosné systémy, upevňovacie systémy a tlmenie vibrácií, stĺpy a stožiare, rozvádzačov systémov.

strader.sk

Naša firma Vám ponúka služby a predaj s plnou technickou podporou na káblové nosné systémy, upevňovacie systémy a tlmenie vibrácií, stĺpy a stožiare, rozvádzačov systémov.

Kategórie:

Priemysel, Výroba

Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Vycpálek Praha - prodej dřevařského materiálu. Přední prodejce truhlářského a stavebního řeziva. Nabízí latě, palubky, plotovky, osb desky, spojovací materiál a další sortiment.
www.vycpalek.cz
TT nábytok - výroba nábytku na mieru, kuchynské linky, obývacie zostavy, detské izby, kancelársky nábytok, altánky
www.ttnabytok.sk
Stavebná firma vykonáva kompletné stavebné činnosti, predovšetkým rekonštrukcie všetkých typov fasád, vr. historických domov, zatepľovanie všetkých typov domov. Ďalej sa špecializujeme na rekonštrukcie plochých a šikmých striech.
almastav.cz
Realizácia kopaných studní
www.kopaniestudni.wbl.sk
Nabízíme tisk billboardů, bigboardů a megaboardů v Praze. Zajistíme návrh a grafické zpracování, realizaci tisku a související služby.
www.tiskbillboardu.cz
Plastové okná Cederaplus - montáž, predaj, servis, poradenstvo v oblasti plastových okien
www.mojeokna.sk
Eurookná Cedera, s.r.o. - predaj, montáž a poradenstvo eurookien a drevených okien
eurookna.mojeokna.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
FROSTÍK sdružení f.o. je sdružení fyzických osob pracujících v oblasti chlazení a klimatizace. Mezi hlavní nabízené služby patří realizace, servis a opravy klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.
www.frostik.cz