KOMPLEKT CZ s.r.o.

Zaistíme rekonštrukciu bytu, bytového jadra, kancelárie, kúpeľne, domu . Pomôžeme zo zaistením potrebných žiadostí a povolení, po práci prevedieme kompletné upratovanie. Vykonávame všetky vnútorné a vonkajšie upratovacie práce.

Názov firmy:
KOMPLEKT CZ s.r.o.

Adresa:
Urbánkova 61
14300, Praha 4
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
27644979

DIČ:
CZ27644979

Kontaktná osoba:
Yuriy Ivanytskyy

Email:
komplekt.cz@seznam.cz

WWW adresa:
rekonstrukce-bytu-komplekt.cz

Doplňujúce informácie:

Zabýváme stavební činností v širokém rozsahu. Od drobných oprav, rekonstrukce bytů či kanceláří až po kompletní rekonstrukce domů. Poskytujeme také zednické, elektroinstalatérské, malířské a mnohé další práce. Samozřejmostí je kompletní úklid po práci. Pomůžeme se zajištěním potřebných žádostí, prohlášení a povolení. Zajišťujeme kompletní jednorázový i pravidelný úklid ve Vámi zvolené době s využitím nejmodernější čistící a úklidové techniky a prostředků. Poskytujeme služby personální agentury pro výrobní průmysl,logistické obchodní společnosti a společnosti zabývající se službami, které potřebují doplnit stav zaměstnanců nebo brigádníků v různých výrobních úsecích.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz