Servis Bruncvik

Autoservis, pneuservis pre vozidlá všetkých značiek v Bratislave.

Názov firmy:
Servis Bruncvik

Adresa:
Domové Role 71
82105, Bratislava
Slovenská Republika

Kraj:
Bratislavský kraj

Kontaktná osoba:
Michal Bruncvik

Telefón:
+421911133066

Email:
info@servisbrucvnik.sk

WWW adresa:
servisbruncvik.sk

Doplňujúce informácie:

Autoservis, pneuservis v Bratislave.
Vy jazdíte,My sa staráme...nechajte Vaše starosti nám.
Ak hľadáte kvalitu autorizovaného servisu, no s osobnejším prístupom, tak ste práve našli.
Zaoberáme sa poskytovaním služieb v oblasti starostlivosti o vozové parky, či už firiem alebo jednotlivcov. Ponúkame servis osobných i úžitkových vozidiel všetkých značiek. Starostlivosť o Vaše vozidlo poskytneme na mieru a komplexne - od bežnej údržby až po riešenie krízových situácií.
Samozrejmosťou u nás je, že ak sa Vám nepredvídaná udalosť stala na cestách, tak Vás prídeme odtiahnuť. Počas trvania opravy Vášho vozidla Vám poskytneme náhradné auto.
V priebehu celého roka pre Vás pripravujeme špeciálne ponuky na vybrané autoservisné práce, či pneuservis, pretože naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť. Tú zabezpečíme v úvode spomínaným osobným prístupom, výberom kvalitných náhradných dielov a v neposlednom rade profesionalitou našej práce.
V duchu hesla: Vy jazdíte, my sa staráme. Nechajte nás postarať sa.

Kategórie:

Auto moto

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Inzeruj bezplatne a vyhraj super cenu
inzercia.svkweb.sk
Palubná auto kamera je zariadenie určené na snímanie dopravnej situácie pred vozidlom. Videozáznam je plnohodnotným dôkazovým materiálom pre políciu v prípade dopravnej nehody.
palubna-auto-kamera.tym.sk
Autopríslušenstvo, IP kamery FOSCAM, predaj, servis.
www.smartpro.sk
Spoločnosť Taxi na Schwechat poskytuje osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a na medzinárodné letiská luxusnými limuzínami zn. MERCEDES BENZ. Najviac využívané letisko Schwechat (Vienna airport) ponúkame za výhodné ceny.
www.taxinaschwechat.sk
Ponúkame krátkodobé prenájmy luxusných automobilov Audi, BMW, Chevrolet, Lamborghini, po dohovore aj iný športový automobil. Požičiavame superšporty už od 30tich minút a zabezpečíme jazdy superšportom s inštruktorom na letisku.
pujcovna-luxusnich-aut.cz
Online predaj náhradných dielov pre automobily, autodoplnky, led diódy, xenóny a ďalšie časti pre tuning.
www.auto-diely.com
Predaj osobných, úžitkových a nákladných áut a motoriek. Tisíce ponúk od autobazárov aj súkromných predajcov. Všetky autá a motorky sú na Autobazar.sk.
www.autobazar.sk