Servis Bruncvik

Autoservis, pneuservis pre vozidlá všetkých značiek v Bratislave.

Názov firmy:
Servis Bruncvik

Adresa:
Domové Role 71
82105, Bratislava
Slovenská Republika

Kraj:
Bratislavský kraj

Kontaktná osoba:
Michal Bruncvik

Telefón:
+421911133066

Email:
info@servisbrucvnik.sk

WWW adresa:
servisbruncvik.sk

Doplňujúce informácie:

Autoservis, pneuservis v Bratislave.
Vy jazdíte,My sa staráme...nechajte Vaše starosti nám.
Ak hľadáte kvalitu autorizovaného servisu, no s osobnejším prístupom, tak ste práve našli.
Zaoberáme sa poskytovaním služieb v oblasti starostlivosti o vozové parky, či už firiem alebo jednotlivcov. Ponúkame servis osobných i úžitkových vozidiel všetkých značiek. Starostlivosť o Vaše vozidlo poskytneme na mieru a komplexne - od bežnej údržby až po riešenie krízových situácií.
Samozrejmosťou u nás je, že ak sa Vám nepredvídaná udalosť stala na cestách, tak Vás prídeme odtiahnuť. Počas trvania opravy Vášho vozidla Vám poskytneme náhradné auto.
V priebehu celého roka pre Vás pripravujeme špeciálne ponuky na vybrané autoservisné práce, či pneuservis, pretože naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť. Tú zabezpečíme v úvode spomínaným osobným prístupom, výberom kvalitných náhradných dielov a v neposlednom rade profesionalitou našej práce.
V duchu hesla: Vy jazdíte, my sa staráme. Nechajte nás postarať sa.

Kategórie:

Auto moto

Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Inzeruj bezplatne a vyhraj super cenu
inzercia.svkweb.sk
Palubná auto kamera je zariadenie určené na snímanie dopravnej situácie pred vozidlom. Videozáznam je plnohodnotným dôkazovým materiálom pre políciu v prípade dopravnej nehody.
palubna-auto-kamera.tym.sk
Autopríslušenstvo, IP kamery FOSCAM, predaj, servis.
www.smartpro.sk
U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Bezplatná služba motoristom, ktorí stratili tabuľku EČV
www.evidencnecisla.sk
Ponúkame krátkodobé prenájmy luxusných automobilov Audi, BMW, Chevrolet, Lamborghini, po dohovore aj iný športový automobil. Požičiavame superšporty už od 30tich minút a zabezpečíme jazdy superšportom s inštruktorom na letisku.
pujcovna-luxusnich-aut.cz
Autorizovaný predaj vozidiel, náhradných dielov a servis úžitkových vozidiel do 3,5 tony značky Piaggio v Bratislave. Montáž nadstavieb na Piaggio. Výkup a prenájom vozidiel Piaggio. Financovanie a poistenie vozidiel Piaggio.
www.piaggio-bratislava.sk
Nová online súkromná a firemná inzercia. Nech už predávate auto, byt, dom , osobné veci, ponukáte alebo hľadáte prácu či služby, alebo sa len chcete jednoducho zoznámiť, zamierte pozornosť na portál strelto.sk.
www.strelto.sk