Online hra Zakyn

Novodobá online hra v 3 jazykoch (angl. slov. cez.) , úplne zdarma s možnosťou vyhratia rôzných vyhier úplne ľahko.

zakyn.cz Obsahuje exporty (RSS, Atom, …) Obsahuje vyhľadávanie

Kraj:
Bratislavský kraj

V novodobej online hre zakyn ide o to že si vyberiete stranu a to buď teroristov alebo vojakov a navzájom medzi sebou bojujete. Okrem toho si ešte vyberiete či chcete byť podnikateľ , lekár alebo zabijak. Potrebujete si kupovať zbrane , brnenie k útokom a vylepšovať si silu. Okrem toho si môžete kupovať aj rôzne vylepšenia ako lekárničku , alebo doping na zvýšenie maximálneho života alebo proteín na zvýšenie sily ktorá slúži pri útokoch na zvýšenie útoku a obrany. Pri útokoch získavate xp podľa ktorého sa vám odvíja aj level. Pre nákup potrebujete peniaze ktoré môžete získať buď prácou ktorej odmena sa vám odvíja od levelu a dĺžky práce , potom okrádaním ale pri čom vás môžu chytiť policajti a robíte verejnoprospešné práce. Potom ešte útokmi ak ma ten na koho útočíte peniaze a vy vyhráte útok alebo v kasíne na jednej z hier kde ale potrebujete aj vklad. Pri útokoch je potrebná aj sila ktorú môžete získať chodením do posilňovne alebo nákupom proteínu. Ak vás ani jedno z tohto už nebaví , môžete isť aj do kina , krčmy alebo si prečítať nejaké vtipy. A v podstate v tejto hre ide o to že sa ty najlepší hráči spoja do aliancií ktoré proti sebe potom útočia a ide o to postaviť vlastné mesto čo je možne až keď aliancia dosiahne najmenej 100000 xp spolu a ak to mesto výdrži 7 dni bez toho aby ho niekto zničil tak táto aliancia vyhraje vek a do pár dni sa začne nový a najlepší hráč celkovo z hry dostane reálnu peňažnú odmenu.

Kategórie:

Zábava, Hry, Voľný čas

Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na konzoly novej hernej generacie xbox360,ps3 a pc v hd kvalite,skvele a zabavne online hry celkom zdarma a bez akejkolvek registracie
www.gamesvideoreview.com
Popisujem tu otvorene, ako funguje systém na ruletu, ako ho zvládnuť a zarábať tým veľké peniaze.
www.akovyhravatvrulete.sk
Internetová inzercia privátov a erotických služieb po celom Slovensku. Vyberte si zo stránky peepkontakty.sk spoločníčku.
www.peepkontakty.sk
Kvalitný sex za odmenu nájdete na stránkach sexzaodmenu.sk. Vyberte si z rôznych privátov, eskortov a podobne.
www.sexzaodmenu.sk
Chat, Zoznamka, Online hry, Wallpapers, Diskusie, Top Sexi, Stopovanie, SMS, Inzeráty, Vtipy, Recepty ... a veľa zábavy.
www.fun-online.sk
Chovateľská stanica dobermanov a nemeckých ovčiakov
www.morgantina.sk
Aktuálny televízny program na najbližších 7 dní dopredu, STV, JOJ, MARKIZA, ČT, televízny program na Pozri.sk
tvprogram.pozri.sk
MAREK PAVLÍK - Najlebší moderátor, animátor firemných eventov, plesvov, večierkov, teambuilding podujatí a aj dosť hustých žúrov.
www.microfon.eu