Reality Plzeň

Hit reality nabízí služby realitní kanceláře pro Plzeň a okolí. Katalog nemovitostí, právní služby související s prodejem a pronájmem nemovitosti a další služby.

Názov firmy:
-HIT reality- s.r.o.

Adresa:
Harantova 14
301 00, Plzeň
Česká republika

Kraj:
Mimo SR

IČO:
28023692

DIČ:
CZ28023692

Kontaktná osoba:
Jiří Kvíčala

Telefón:
774 793 337

Email:
hitreality@gmail.com

WWW adresa:
www.hitreality.cz

Doplňujúce informácie:

Hit reality nabízí služby realitní kanceláře pro Plzeň a okolí. Katalog nemovitostí, právní služby související s prodejem a pronájmem nemovitosti, zdarma kalkulace návrhu financování nemovitosti přes hypoteční banky, stavební spoření, odhady a ocenění nemovitostí, zastupování klienta před katastrálním úřadem a další služby.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz