Tepelná čerpadla, klimatizace, Fuji | Klimatizace Kostečka

Klimatizace Kostečka - prodej a servis Fuji klimatizace a dalších typů klimatizace. Vzduchotechnika a tepelná čerpadla od firmy Kostečka Group.

www.fujiklimatizace.cz

Kostečka Group poskytuje kompletní servis vzduchotechniky, její prodej, montáž a pozáruční servis. Firma působí na trhu od roku 1991 a stala se výhradním dovozcem převratné japonské klimatizace Fuji Electric AI.


Na našich stránkách představujeme inteligentní technologii FUJI klimatizace, tak i špičkovou technologii klimatizace VRF vhodnou především pro velké budovy.

Technologie klimatizace FUJI nese označení AI (Artifical Intelligence = umělá inteligence).
Všechny typy této klimatizace mají bezdrátové multioperační ovládání. Program přitom nabízí chlazení vzduchu, vysoušení a také topení, tak aby vždy bylo dosaženo optimálního klima Vašeho bytu, kanceláře, nebo provozovny.

Můžete si vybrat z velkého výběru klimatizací do bytu – bytové klimatizace, do kanceláře – kancelářské klimatizace, nástěnné klimatizace, mobilní klimatizace, kazetové klimatizace, podstropní klimatizace. Vše včetně návrhu, odborné montáže i servisu.

Kostečka Group se také zabývá tepelnými čerpadly. Technologie tepelných čerpadel dokáže výrazně ušetřit náklady na vytápění domu. Jednou z ekologických cest vytápění jsou právě tepelná čerpadla. Pomůžeme Vám s návrhem i stanovením optimálního topného faktoru tepelného čerpadla, tak aby bilance Vaší vytápěcí soustavy byla co nejlepší.

Bližší informace naleznete na našich stránkách http://www.fujiklimatizace.cz

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz