zasklievanie lodžií a balkónov rôznym systémom

Bezrámove a rámove zasklenia na balkóny a loggie. Výroba a montáž zimných záhrad, prístreškov, prekrytia bazénov. To všetko za dobré ceny. Záruka 5 rokov.

Názov firmy:
MONTALU, s.r.o.

Adresa:

,

Kraj:
Bratislavský kraj

Telefón:
0911 300 787

WWW adresa:
zasklenia.sk

Doplňujúce informácie:

Bezrámove a rámove zasklenia na balkóny a loggie. Výroba a montáž zimných záhrad, prístreškov, prekrytia bazénov. To všetko za dobré ceny. Záruka 5 rokov.

Kategórie:

Katalógy, Vyhľadávače
Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Zahradní nábytek Hartman Czech - kvalitní a stylový ratanový nábytek, dřevěný zahradní nábytek, plastový, nebo kovový. Prodej širokého sortimentu zahradního nábytku, slunečníků, křesel a lehátek.
www.hartmanczech.cz