Naďa Poupětová – keramická dílna

Pořádáme kurzy keramiky pro šikovné a manuálně zručné děti.

www.kurzy-keramiky-poupetova.cz

Pořádáme kurzy keramiky pro šikovné a manuálně zručné děti. Kurzy mají n aprogramu - ruční tvorba keramických výrobků, točení na hrnčířských kruzích, odlévání keramiky do forem, glazování, dekorování, výroba sádrových forem. Kurzy vedou zkušení lektoři.

Kategórie:

Vzdelávanie, Kurzy

Mikroskopy jak pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Více informací naleznete na www.motic.cz
www.motic.cz
Bitcon je dodavatelem technologií a materiálů pro výrobce reklam a obor signmaking. Nabízíme tiskárny, materiály a příslušenství pro signmaking a digitální tisk, inkousty a další zboží a služby.
www.bitcon.cz
Zvýšte svoje predajné zručnosti a výsledky vďaka firme TOP C. Po našom školení nebudete predávať svoje služby len vďaka nízkej cene. Naučíme vás predávať efektívne, ukážeme vám ako dostať zo zákazníka maximum.
www.topc.sk
Vybrali sme si učenie angličtiny ako jednu zo svojich obľúbených činností. Ovládanie anglického jazyka sa pre nás stalo nevyhnutnosťou.
www.anglicky.engros.sk
Snowboardova škola BURTON - Demanovská dolina - Jasná
www.snowboardschool.sk
Školící a vzdělávací centrum RED-X je svou specializací profilováno především na individuální rozvoj osobnostních, profesních a komunikačních dovedností, zdravý životní styl a záhady kolem nás.
www.red-x.cz
Stránka o speváčke Lady Gaga
gagalady.net
Preklady a tlmočenie
www.aaa-translations.eu
Rockportal portal o rocku
rockportal.eu
Jazyková škola IN ponúka jazykové kurzy pre deti aj dospelých. Naša jazyková škola momentálne ponúka tieto jazyky: angličtina, taliančina, nemčina, francúzština, španielčina a latinčina.
jazykovaskolain.sk