APIS PRESS, s.r.o.

Tiskárna a grafické multimediální studio, specializující se zejména na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk.

www.tisknise.cz

Firma APIS agency vznikla v roce 1992 jako sdružení podnikatelů se zaměřením na reklamu a tisk. Postupem času jsme se ve stále větší míře orientovali na polygrafickou výrobu, avšak i nadále naleznete
v našem portfoliu služeb reklamní a propagační činnost. Od roku 1999 pod názvem APIS press, s.r.o. (Advanced Press Information Service) působíme především jako tiskárna a grafické multimediální studio, specializující se zejména na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk.

Ve vlastních prostorách a na vlastním zařízení pro přípravu tisku, tiskařskými stroji a zařízením pro výrobu a dokončovací práce vyrábíme širokou škálu tiskových produktů, která mimo jiné zahrnuje navštívenky, letáky, novoročenky, prospekty, plakáty, pozvánky, pohlednice, etikety, katalogy, krabičky, kalendáře, desky s chlopněmi, samolepky, samopropisovací tiskopisy, dopisní papíry, svatební a promoční oznámení, brožury, knihy, programy, zpravodaje, vstupenky apod.

Ofsetová tiskárna provádí lakování a laminování tiskovin a knihařské zpracování přesně podle požadavků zákazníka. Strojové vybavení umožňuje číslování, rylování, perforování, ražbu, výsek či vazbu tiskovin.

Samozřejmostí je vlastní grafické studio pro přípravu tisku. Návaznost s DTP studiem zaručuje narozdíl od většiny grafických studií kvalitní a požadovaný výsledek, kterému můžete nahlížet přímo v místě zrodu až po jeho dokončení. Vyvarujete se tak mnohdy zbytečných a drahých omylů. Vlastníme prepress vybavení, tiskařské stroje a zařízení pro výrobu a dokončovací práce.

Zaměřujeme se taktéž na novou kvalitu publikování informací na internetu. Tvoříme moderní webové aplikace šité přímo na míru. Naše projekty umocňuje přehledný grafický webdesign, jež snoubíme se zřetelným programovacím jazykem, optimalizovaným pro nejužívanější internetové prohlížeče. Výsledkem je originální webová prezentace vás, vašich služeb, výrobků či vaší firmy, která rychle expanduje do nekonečného světa informací (navštivte naše produkty redakční systém (CMS) APIsys a eshop APIshop).

DTP studio - dtp.tisknise.cz přebírá zakázky dodané na datových médiích (CD, DVD, JAZ, ZIP, USB .) i přenosem dat elektronickou poštou prostřednictvím internetu a protokolu FTP (zde) a nebo na požádání zpracuje vlastní grafické návrhy.

Všechny zakázky se archivují a je kdykoliv možné provést opravy či úpravy, dotisk nebo v případě webových aplikací aktualizace a optimalizace, případně redesign.

Na každou zakázku je prováděna individuální cenová kalkulace (zde), kterou lze po konzultaci, zejména pak u větších nebo se opakujících zakázek, upravit ve prospěch zákazníka.

Dopravu až k vám zajistíme po domluvě a podle rozsahu zakázky.

Kategórie:

Priemysel, Výroba

Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Vycpálek Praha - prodej dřevařského materiálu. Přední prodejce truhlářského a stavebního řeziva. Nabízí latě, palubky, plotovky, osb desky, spojovací materiál a další sortiment.
www.vycpalek.cz
TT nábytok - výroba nábytku na mieru, kuchynské linky, obývacie zostavy, detské izby, kancelársky nábytok, altánky
www.ttnabytok.sk
Stavebná firma vykonáva kompletné stavebné činnosti, predovšetkým rekonštrukcie všetkých typov fasád, vr. historických domov, zatepľovanie všetkých typov domov. Ďalej sa špecializujeme na rekonštrukcie plochých a šikmých striech.
almastav.cz
Internetový obchod www.mojekralovstvo.sk ponúka predaj kvalitného slovenského nábytku, ktorý pochádza z rúk šikovných stolárov pracujúcich v chránenej dielni. Navrhnutý je v rámci kritérií bezpečnosti, kvality, funkčnosti a estetiky.
www.mojekralovstvo.sk
Realizácia kopaných studní
www.kopaniestudni.wbl.sk
Nabízíme tisk billboardů, bigboardů a megaboardů v Praze. Zajistíme návrh a grafické zpracování, realizaci tisku a související služby.
www.tiskbillboardu.cz
Plastové okná Cederaplus - montáž, predaj, servis, poradenstvo v oblasti plastových okien
www.mojeokna.sk
Eurookná Cedera, s.r.o. - predaj, montáž a poradenstvo eurookien a drevených okien
eurookna.mojeokna.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk