ALMA stav s.r.o.

Stavebná firma vykonáva kompletné stavebné činnosti, predovšetkým rekonštrukcie všetkých typov fasád, vr. historických domov, zatepľovanie všetkých typov domov. Ďalej sa špecializujeme na rekonštrukcie plochých a šikmých striech.

almastav.cz

Kraj:
Mimo SR

Stavebná firma vykonáva kompletné stavebné činnosti, zatepľovanie objektov, zámočnícke, tesárske, klampiarske a kamenárske práce, tiež sanačné a odkopové práce. Zaisťujeme predovšetkým rekonštrukcie všetkých typov bývania vrátane sietí, tj rekonštrukcie domov, RD, historických fasád, terás a lodžií, pivničných priestorov, plochých a škridlových striech, Pri rekonštrukciách domov spolupracujeme s firmou Limagroup sro, ktorá dodáva kvalitné okná vo všetkých prevedeniach. Na našich stránkach si môžete prezrieť referenčné práce a realizované objekty. Na stránkach nájdete referencie a fotografie hotových rekonštrukcií.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Zahradní nábytek Hartman Czech - kvalitní a stylový ratanový nábytek, dřevěný zahradní nábytek, plastový, nebo kovový. Prodej širokého sortimentu zahradního nábytku, slunečníků, křesel a lehátek.
www.hartmanczech.cz