Tisk billboardů v Praze

Nabízíme tisk billboardů, bigboardů a megaboardů v Praze. Zajistíme návrh a grafické zpracování, realizaci tisku a související služby.

Názov firmy:
VM - NEXUS s. r. o.

Adresa:
Pravdova 837
377 01, Jindřichův Hradec
Česká republika

Kraj:
Mimo SR

IČO:
26062755

DIČ:
CZ26062755

Kontaktná osoba:
Václav Matějíček

Telefón:
+420606693737

Email:
tiskbillboardu.cz@gmail.com

WWW adresa:
www.tiskbillboardu.cz

Doplňujúce informácie:

Nabízíme tisk billboardů, bigboardů a megaboardů v Praze. Zajistíme návrh a grafické zpracování, realizaci tisku a související služby. Provozujeme grafickou pohotovost s možností rychlého vytvoření firemní grafiky.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz