Kaderníctvo Picasso

Poskytujeme komplexné kadernícke a kozmetické služby, predlžovanie vlasov, svadobné a spoločenské účesy. Vykonávame manikúru a pedikúru, depiláciu, klasické, thajské, a športové masáže. Predávame prípravky LOREAL.

kadernictvipicasso.cz

V našich ateliéroch zabezpečujeme všetko, čo potrebujete pre dobrú pohodu a atraktívny vzhľad - kaderníctvo, kozmetika, solárium, pedikúra, manikúra, masáže, depilácia. Predlžujeme vlasy šetrnú metódou pomocou prírodného keratínu, používame iba prírodné európskej vlasové pramienky, s ktorými vlasy vyzerajú prirodzene. Vlasy môžeme predĺžiť alebo iba zahustiť. Vytvárame svadobné a spoločenské účesy, Už mnoho rokov úspešne spolupracujeme s L'Oreal, professionelle a Wella, ktorých produkty u nás môžete zakúpiť. Bezplatne Vám poradíme a navrhneme IMAGE, ktorý zmení Váš všedný život. Pravidelne školíme tím napospol mladých odborníkov a už od roku 1993 organizujeme umelecké prehliadky účesov a módy, ktorých sa zúčastňujú najlepší kaderníci z celej republiky. Prehliadky sa konajú vždy na jeseň a sú prístupné širokej verejnosti, miesto konania sa dozviete v prevádzkach.

Kategórie:

Zdravie, Wellness
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Prehľad kúpeľných destinácii, aquaparkov, kúpalísk, wellness hotelov, pobytov pre tých, ktorí sa chystajú na dovolenku do Maďarska.
www.wellnesstips.sk
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz