REX okná - plastové okná

Zaistíme dodávku a montáž plastových okien so zvýšenými izolačnými vlastnosťami, plastových okien a dverí do spoločných priestorov - schodiska, pivnice, vchody. Garantujeme profesionálnu, rýchlu montáž a predovšetkým kvalitu.

Názov firmy:
REX okná - plastové okná

Adresa:
Dopraváků 9
18400, Praha 8
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
12260533

DIČ:
CZ530824253

Kontaktná osoba:
Jaroslav Lukeš

Telefón:
+420 233356182

Fax:
+420 220513611

Email:
info@rexokna.cz

WWW adresa:
rexokna.cz

Doplňujúce informácie:

Zabezpečujeme dodávku a montáž plastových okien a dverí so zvýšenými tepelno-izolačnými vlastnosťami, preferujeme nemecké piati až siedmi komorové profily SALAMANDER - Brügmann, zasklené dvojsklom alebo trojsklom. Okná a dvere vyrobené v certifikovaných systémoch z profilu fy. SALAMANDER Brügmann disponujú plne rozvinutú technologickú konštrukcií v najvyšších technických parametroch. Systémy umožňujú použitie vhodných pozinkovaných oceľových výstuh pre dosiahnutie stability a odolnosti proti krúteniu a zaisťujú rozmerovú a tvarovú stálosť aj v prevedení veľkých rozmerov okenných výplní. Výnimočnosť nami používaných profilov spočíva v masívnom ráme a krídle o šírke až 84 mm, čo umožňuje v súvislosti s trojsklom dosiahnuť najvyššiu termo-izolačné hladiny u plastových okien.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz