Upratovanie Praha

Ponúkame pravidelné upratovanie budov, zdravotníckych zariadení, VIP upratovanie bytov a RD, pomocné práce v hoteloch a rest., Generálne upratovanie, upratovanie na stavbách, baliace práce, správu budov, kontrolu chorých.

uklidovesluzby-praha.cz

Poskytujeme komplexný upratovací servis. Vykonávame pravidelné upratovanie budov - kancelárií, zdravotníckych zariadení, priemyselných objektov, bytových domov, VIP upratovanie bytov, domov a rezidencií vr. pranie a žehlenie, upratovanie a pomocné práce v hoteloch a reštauráciách - práca pokojských, pomoc. síl a pomoc. kuchárok, generálne upratovanie, upratovanie po maliaroch a stavebných prácach, umývanie okien, čistenie kobercov extraktorom alebo kotúčovým strojom, ošetrovanie podláh tvrdými polyméry, umývanie sklenených stien a okien s použitím horolezeckej techniky. Zabezpečujeme tiež dezinfekciu, dezinsekciu a deratizáciu alebo pranie záclon, uterákov, utierok, obliečky či mopov. Ďalej vykonávame baliace a kompletizačné práce, zabezpečujeme technickú správu budov a kontrolu chorých pre firmy. Vždy poskytujeme kvalitné služby na profesionálnej úrovni vykonávané spoľahlivými, kvalifikovanými a preverenými pracovníkmi. Orientujeme sa na zákazníka, komunikáciu s ním, spätnú väzbu a zakladáme si na flexibilite a spoľahlivosti pri dodržiavaní zmluvných záväzkov.

Kategórie:

Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz