Kozmetický salon Payot

Poskytujeme služby kozmetického salónu, starostlivosť o pleť a telo s produktmi PAYOT a zabezpečujeme ich predaj. Diplomovaný fyzioterapeut vykonáva neurolymfatické masáže, kranio sakrálne terapiu a cvičenie pre regeneráciu chrbtice.

kosmeticky-salon-payot.cz

Kraj:
Mimo SR

Neurolymfatická masáž aktivuje lymfatický systém, vyrovnáva napätie povrchových a hlbokých svalov celého tela, mieru ťahu úponov svalov na kĺby a chrbticu. Cvičenie pre regeneráciu chrbtice podľa SM systému je vhodné bez obmedzenia pre všetky vekové skupiny, obsahuje tzv aktívny strečing s posilňovacími a kondičnými prvky. Kranio sakrálna terapia prináša uvoľnenie, úľavu, radosť, zjednotenie, podporuje očistu tela a upravuje vnútorné prostredie organizmu. Je vhodná ako prevencia vzniku civilizačných ochorení, pri regenerácii, vertebrogénnych ťažkostiach a j.

Kategórie:

Obchod, Služby
Šport, Fitness

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz