Sev-Consult s.r.o.

Vyvíjame a konštruujeme neštandardné technologické zariadenia, ovládacie zariadenia, plastové súčiastky, vstrekovacie formy. Zabezpečujeme služby výskumného, vývojovo-konštrukčného a výpočtovo-analytického charakteru, pevnostné výpočty, výkresy.

technologicka-zarizeni.cz

Kraj:
Mimo SR

Strojársky inžiniering zahŕňa služby, ktoré majú výskumný, vývojovo-konštrukčný a výpočtovo-analytický charakter - vytvára nové technologické riešenia a nasadzuje ich do reálnej prevádzky. Pre zabezpečenie efektívneho chodu technickej infraštruktúry sú potrební špecialisti, ich služby sú finančne náročné. Pri jednorazovej potrebe je preto výhodnejšie zadať konkrétnu zákazku zmluvným partnerom. Podľa zadania realizujeme vývoj neštandardných technologických zariadení s použitím elektrického alebo pneumatického pohonu a možnosťou mikroprocesorového riadenia, ovládacích zariadení, vývoj špeciálnych nástrojov, konštrukciu plastových dielov akejkoľvek zložitosti, vývoj a konštrukciu foriem pre vstrekovanie plastu, prostrihovadiel a ohýbacích nástrojov, konštrukciu modelov a výkresov podľa návrhov a fotografiu ( diely, uzly, zariadenia), tepelné a pevnostné výpočty strojárenských zariadení, technické ilustrácie (návod na montáž a použitie, animácie procesu montáže) a fotorealistické obrazy.

Kategórie:

Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce,
www.maliri-bezdek.cz
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady. Venkovní zahradní krby a udírny Norman jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
www.norman-cz.cz