KARMEB spol.s r.o

Dovážame zariadenia pre gastronómiu a kompletné vybavenie gastronomických prevádzok, záručný aj pozáručný servis v ČR i SR. Sme výhradnými zástupcami firiem Blendtec, Polyscience, CEAD, Krampouz, LT, Bron-Coucke, Zepé, Imperia ai

gastronakup.cz

Kraj:
Mimo SR

Ponúkame gastronomické zariadenia nielen pre hotely, reštaurácie, bary, jedálne i domácnosť, vieme vybaviť gastronomickú prevádzku dodávkou na kľúč, od návrhu prevádzky, výroby atypického nerezového nábytku a dodávky zariadení, až po jeho montáž a servis. Prostredníctvom bankových spoločností zabezpečujeme tiež leasing alebo úver jednotlivých zariadení aj kompletných dodávok. Výhradným zastúpením pre Českú a Slovenskú republiku sme poverení americkými spoločnosťami BLENDTEC a POLYSCIENCE, talianskou firmou CEAD, ZEPÉ, IMPERIA a ďalej francúzskymi firmami L. Tellier, KRAMPOUZ, ROTISOL a BRON-COUCKE.

Kategórie:

Internetové obchody
Priemysel, Výroba
Obchod, Služby

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Eshop so stavebným materiálom. Ponúkame stavebné puzdrá JAP, posuvné dvere, povalové schody, vchodové striešky, nerezové schodiskové zábradlie a balkónové zábradlie.
www.stavbahrou.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.
www.homex.cz
Čištění kanalizace a odpadů, Instalatéři a topenáři Praha
www.instalacenovotny.cz
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com