Harmónia vedy a prírody - Ajcor Slovakia

Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.

Názov firmy:
AJCOR Slovakia spol.s r.o.

Adresa:
Novozámocká cesta 2/3862
945 01, Komárno
Slovakia

Kraj:
Nitriansky kraj

Telefón:
00421357705341

Fax:
00421357701880

Email:
ajcor@ajcor.sk

WWW adresa:
www.ajcor.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

Naša firma už viac ako 6 rokov prináša na slovenský trh pre svojich zákazníkov široký sortiment prírodných produktov zameraných na zdravie a zdravú výživu.
Medzi naše najznámejšie produkty patria výrobky značky IN VITRO, ktoré sú na zahraničných trhoch už viac ako 20 rokov známe a obľúbené. Novou produktovou radou je NUTRI-FIT, ktorá ponúka pomoc pri zachovaní zdravia, a pri prevencii rizikových chorôb ohrozujúcich zdravie. Tieto produkty sú voľnopredajné, a ich účinné látky sú na prírodnej báze. Môžeme vyzdvihnúť produkty obsahujúce účinné látky živočíšneho pôvodu (hadí jed, včelí jed, propolis, pijavica) a rastlinného pôvodu (výťažok z liečivých rastlín).
Cieľom našej firmy je poskytovať vysoko kvalitné produkty a služby za prijateľné ceny, a aby zákazníci boli maximálne spokojní.
Ďalšou činnosťou našej firmy je aj prenájom kancelárskych priestorov v Komárne na mieste sídla spoločnosti.

Kategórie:

Zdravie, Wellness

Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Prehľad kúpeľných destinácii, aquaparkov, kúpalísk, wellness hotelov, pobytov pre tých, ktorí sa chystajú na dovolenku do Maďarska.
www.wellnesstips.sk
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Centrum AC - masáž Praha - nabízíme různé druhy relaxačních a ozdravných masáží. Masáž shiatsu, ajurvédská masáž, masáž proti celulitidě, aromaterapie, olejová masáž apod.
www.ac-masaze.cz
Predaj zdravotníckeho spotrebného materiálu, lekárskych nástrojov, diagnostických pomôcok, prostriedkov, prístrojov, nábytku do ordinácie. Kvalifikovaný servis, poradenstvo.
www.polymedshop.sk
Biolampy - Požičovňa a Regeneračné centrum 3P. Biolampy Bioptron - aplikácia, prenájom, odpredaj, poradenstvo.
www.biolampy-pozicovna.sk
Kúpeľňové štúdio Galaxy Partizánske
www.kupelne-galaxy.sk
Organizovanie masérskych kurzov, terapií a kurzov osobného rozvoja (Dornova metóda, čínske, ayurvédske, thajské, havajské, klasické a športové masáže….Reiki, tarot, numeroló
www.masaze-kurzy.eu
Masážne kreslá, jade postele, detoxikačné a chi prístroje, Bioptron lampy, originálne iPhone doplnky
www.wellimpex.sk
Táto stránka vám nabízí výběr z těch nejlepších receptů pro chutné jídlo, ale nesmíme zapomínat, že je potřebná také zdravá strava.
www.recipes4u.eu/recepty/