Požičovňa luxusných áut

Ponúkame krátkodobé prenájmy luxusných automobilov Audi, BMW, Chevrolet, Lamborghini, po dohovore aj iný športový automobil. Požičiavame superšporty už od 30tich minút a zabezpečíme jazdy superšportom s inštruktorom na letisku.

pujcovna-luxusnich-aut.cz

Kraj:
Mimo SR

Variant pre zapožičanie vozidla je mnoho, termín a podmienky prispôsobíme vašim požiadavkám. V cene je kompletné poistenie, nemusíte sa báť navyšovanie ceny za opotrebovanie vozidla alebo prejdené kilometre. Vopred dohodnuté podmienky vždy dodržujeme. 30 minút je najkratší časový úsek, na ktorý si môžete prenajať športiak. Za túto dobu môžete s vozidlom prejsť aj 150 km. Rýchlosť na bežných cestách je obmedzená predpismi, prevádzkou a stavom našich ciest. Preto pre vodičov, ktorí chcú využiť športové charakteristiky našich áut na maximum organizujeme jazdy luxusnými autami s inštruktorom. Ako vhodné prostredie sme po skúsenostiach vybrali letiskové plochu. Nie nadarmo sa superšportom hovorí hovorovo lietadlo - kvalitný rovný povrch pristávacej dráhy umožňuje vyskúšať akceleráciu vozidiel a ďalšie jazdné vlastnosti. Pre firmy, kluby a rôzne spolky organizujeme firemné adrenalínové akcie plné zážitkov. V súčasnej dobe ponúkame vozidlá: Audi R8 4.2, Audi RS4, Audi RS6, BMW M3 coupé, Corvette Zo6, Lamborghini Gs, Porsche 911 GT3 RS 4.0 a ďalšie.

Kategórie:

Auto moto
Šport, Fitness

U nás v servise ponúkame bezzávadné opravy výmenu motorového oleja a filtrov nastavenia LPG, čelných skiel, oprava riadenia,, a spojky ponúkame opravy pre brzdové kotúče, a brzdové uloženie, ďalej ponúkame montáž tajné vypínače, a telefónne sady.
lpgpezinok.sk
Autodoprava a sťahovanie SNV, LE, PP, KK + EU
autodopravasnv.webovastranka.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Inzeruj bezplatne a vyhraj super cenu
inzercia.svkweb.sk
Palubná auto kamera je zariadenie určené na snímanie dopravnej situácie pred vozidlom. Videozáznam je plnohodnotným dôkazovým materiálom pre políciu v prípade dopravnej nehody.
palubna-auto-kamera.tym.sk
Autopríslušenstvo, IP kamery FOSCAM, predaj, servis.
www.smartpro.sk
Bezplatná služba motoristom, ktorí stratili tabuľku EČV
www.evidencnecisla.sk
Sme nezávislý autoservis orientujúci sa na značku OPEL. Ponúkame servisné prehliadky podľa intervalu a rozsahu predpísanom výrobcom vozidla; diagnostiku a následné opravy; kontrolu, plnenie a opravy klimatizácií vrátane dezinfekcie.
www.opelopel.sk
Autorizovaný predaj vozidiel, náhradných dielov a servis úžitkových vozidiel do 3,5 tony značky Piaggio v Bratislave. Montáž nadstavieb na Piaggio. Výkup a prenájom vozidiel Piaggio. Financovanie a poistenie vozidiel Piaggio.
www.piaggio-bratislava.sk
Spoločnosť Taxi na Schwechat poskytuje osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a na medzinárodné letiská luxusnými limuzínami zn. MERCEDES BENZ. Najviac využívané letisko Schwechat (Vienna airport) ponúkame za výhodné ceny.
www.taxinaschwechat.sk